Szukaj

Tak wyglądają współczesne parki miejskie w Niemczech. Internauci nie mają żądnych wątpliwości: „Imigranci prędzej, czy później przejmą miasta” [wideo]

05-04-2018 12:32
Park miejski w Hamburgu Fot. Onlinemagazine / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

Od jakiegoś czasu w mediach społecznościowych zamieszczane są filmiki i zdjęcia pokazujące, jak tłumy imigrantów biwakują w hamburskich miejskich parkach. Co ciekawe, na opublikowanych materiałach nie sposób dostrzec rodowitych Niemców. Jak łatwo się domyślić, znajdują się wówczas w swoich miejscach pracy, by zarabiać na zasiłki dla islamskich gości.

Nie od dziś już wiadomo, że w swojej obecnej sytuacji, rodowici Niemcy muszą znacznie intensywnej pracować, by nie tylko utrzymywać swoje rodziny, ale również wielu imigrantów, którzy nie mają chęci do tego, by podjąć jakąkolwiek pracę zarobkową.  

Ten opublikowane w mediach społecznościowych nagrania z hamburskich parków poruszyły wielu internautów. W swoich komentarzach zgodnie wieszczą upadek tego kraju, który, ich zdaniem, coraz bardziej zaczyna zatracać swoją tożsamość. Jeden z nich podzielił się też dość prawdopodobną prognozą:

Koniecznie przeczytaj: Szef „Solidarności” chce rozszerzenia zakazu pracy w niedzielę. Restauracje, kina, muzea, parki rozrywki itd. miałyby być zamknięte

Czytaj też: Tak Kancelarie Prezydenta RP i Sejmu upamiętniły ofiary katastrofy smoleńskiej. Opublikowane nagrania poruszają do łez [wideo]

To bardzo źle… źle dla Niemiec! Myślę, że imigranci prędzej czy później przejmą ich miasta. A Niemcy przeniosą się na wsie, na obszary mniej atrakcyjne dla imigrantów.

Z kolei inny internauta w bardzo krótkim, ale niezwykle trafnym komentarzu napisał: Germanistan. 

Poniżej nagrania:

 

Warto przeczytać: Niemiecka Partia Zielonych znalazła swój sposób na rozwiązanie problemu braku opieki nad osobami starszymi. „Trzeba ułatwić przyznawanie prawa pobytu”

Podziel się