Szukaj

Palestyńczycy świętują na ulicy w Berlinie… strzelając z broni palnej [WIDEO]

09-10-2017 15:48
Palestyńczycy świętują na ulicy w Berlinie strzelając z broni palnej Fot. OnlineMagazin / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Kolejne nagranie zamieszczone w sieci pokazuje, że muzułmanie czują się bardzo pewnie w krajach Europy Zachodniej. Jeden z Palestyńczyków, która świętował ze swoimi rodakami na ulicy w Berlinie, postanowił się pochwalić posiadanym pistoletem i zaczął z niego strzelać na wiwat.

Zdobycie pozwolenia na broń oraz prawa do jej legalnego noszenia i używania jest bardzo utrudnione w wielu europejskich krajach, w tym w Niemczech. Nawet jeżeli się to uda, na pewno niezgodne z prawem jest strzelanie z niej, gdzie popadnie, zwłaszcza w miejscach publicznych.

Dla grupy Palestyńczyków, która bawiła się w Berlinie na ulicy przed kawiarnią najwidoczniej nie stanowi to problemu. Nie wiadomo, czy mężczyzna, który wiwatował, strzelając z pistoletu w powietrze, zdobył broń legalnie. Muzułmanin nawet nie próbował ukrywać, że ją posiada. Nagranie ze zdarzenia trafiło do sieci.

Koniecznie przeczytaj: Niemcy nadal nie wypłacili odszkodowania właścicielowi ciężarówki użytej w zamachu w Berlinie

Czytaj też: Włochy: dwóch imigrantów zaczęło się bić na oczach przechodniów. Nagle, jeden z nich wyciągnął broń [WIDEO]

Zastanawia, czy Palestyńczyk, nawet w przypadku dostarczenia niemieckiej policji dowodu w postaci filmu, zostałby ukarany. Zapewne, gdyby chodziło o Niemca lub innego Europejczyka, nie byłoby taryfy ulgowej.

Warto przeczytać: Niemcy chcą wypłacić grosze właścicielowi ciężarówki użytej w zamachu w Berlinie

Podziel się