Szukaj

Oto, co chce nam zafundować opozycja do spółki z Brukselą [WIDEO]

11-07-2017 13:53
Imigrant napada przechodnia Fot. Exposing the Truth / youtube / screen YouTube
Podziel się

Kompilacja nagrań, przedstawiających zachowania imigrantów w różnych krajach zachodnioeuropejskich pokazuje, czym grozi otwarcie granic na rzesze przybyszów z innych kręgów kulturowych.

W Internecie pojawiło się nagranie, będące kompilacją kilkunastu zdarzeń, do jakich w krajach Europy Zachodniej dochodzi z udziałem imigrantów.

Sceną zdarzeń są najczęściej miejsca publiczne – ulice, stacje metra, galerie handlowe, parki i skwery. W głównych rolach występują imigranci, najczęściej ciemnoskórzy, młodzi mężczyźni. Fabuła to szeroko rozumiana przemoc.

Nagrania pochodzą z różnych krajów Europy Zachodniej. Słychać różne języki: angielski, włoski, francuski…

Koniecznie przeczytaj: Muzułmańscy imigranci terroryzują niemiecki kurort. Mieszkańcy i turyści są zastraszeni

Czytaj też: Afery, przestępstwa i przemoc. Mocny materiał TVP o KOD i Obywatelach RP [WIDEO]

Filmy przedstawiają akty agresji ze strony imigrantów. Widzimy ich walczących między sobą, demolujących ulice, napadające na przypadkowych przechodniów. Są też próby interwencji ze strony policji, które tylko ukazują jej bezradność; za każdym razem funkcjonariusze słyszą obelgi i oskarżenia o rasizm.

Chociaż to zamachy terrorystyczne wywierają największe wrażenie na opinii publicznej, zaprezentowane sceny pokazują, że codzienność zachodnich Europejczyków też jest nie do pozazdroszczenia.

Autor filmu kompilację kilkunastu nagrań zakończył wystąpieniami agitujących do przyjmowania uchodźców polityków Platformy Obywatelskiej.

Warto przeczytać: To nie więzienie - tak sobie radzą Szwedzi. Po zakupy jak na wojnę. To „zasługa” imigrantów

Podziel się