Szukaj

Zniszczenie chrześcijaństwa i utworzenie „Stanów Zjednoczonych Europy”. Orban demaskuje plan Brukseli

14-11-2017 18:36
Viktor Orban Fot. European People Party / flickr.com / CC BY 2.0
Podziel się

Viktor Orban przemawiał podczas Konferencji Rady Diaspory. Spora część wystąpienia związana była z kryzysem imigracyjnym i polityką prowadzoną przez Unię Europejską. Zdaniem jednego z najważniejszych węgierskich polityków celem euroentuzjastów jest zniszczenie chrześcijańskiej Europy.

Musi być jakieś logiczne wytłumaczenie tego, że miliony ludzi innych kultur jest transportowanych do Europy – powiedział premier Węgier. Uważa on, że sprowadzanie do Europy migrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu jest plan przeobrażenia obecnego kształtu Europy.

Europa zdecydowała ustanowić nową post chrześcijańską i post narodową erę. Innymi słowy stajemy przed faktem, iż polityka oparta na tradycji chrześcijańskiej i zgodzie narodów będzie zastąpiona czymś innym. Z braku lepszego terminu nazwijmy to Stanami Zjednoczonymi Europy – powiedział Orban. W jego opinii Unia Europejska nie chce bronić swoich granic pomimo, że jest do tego zdolna. Jako przykład zabezpieczenia podał zbudowanie przez Węgry ogrodzenia na granicach. Dzięki temu niemal całkowicie rozwiązano w tym kraju problem nielegalnej imigracji. Zdaniem węgierskiego polityka postępowanie Unii Europejskiej ma na celu zniszczenie tradycji i wartości chrześcijańskich.

Koniecznie przeczytaj: Nie tylko Węgry poparły nas w PE. Czeski polityk bronił Polski. Przypomniał unijnym elitom niewygodny fakt [WIDEO]

Czytaj też: Niemcy: Martin Schulz znów atakuje Polskę i Węgry. „Jesteśmy świadkami wzrostu znaczenia sił, które najchętniej zniszczyłyby Europę”

Węgry nie przeobrażą się w kraj imigrancki, który nie jest zbudowany w oparciu o tradycje chrześcijańskie, tylko odrzuca je - oświadczył węgierski premier.

Warto przeczytać: Minister Luksemburga atakuje państwa Europy Środkowej: Kraje takie, jak Polska czy Węgry „mogą zniszczyć Europę”

Podziel się