Szukaj

Horror! 10-letnia dziewczynka w przerażający sposób „ukarana” przez islamską „policję”. Jej twarz rozszarpano za pomocą średniowiecznego narzędzia tortur

08-02-2017 11:45
Breast ripper - średniowieczne narzędzie tortur Fot. Flominator / wikimedia.org / CC BY-SA 3.0
Podziel się

Radykalni muzułmanie po raz kolejny udowadniają, że ich bestialstwo nie zna granic. 10-letnia Faten została brutalnie zamordowana w okupowanym przez ISIS Mosulu (Irak), po tym jak członkowie muzułmańskiej „policji moralnej” Hisbah zauważyli, że dziewczynka sama wyszła przed dom, aby posprzątać.

Zgodnie z zasadami, którymi kierują się islamscy ekstremiści, kobiety nie mogą opuszczać domu bez towarzystwa męża lub męskiego członka rodziny.

„Wykroczenie”, za które w wyjątkowo okrutny sposób została ukarana 10-latka, polegało na tym, że Faten wyszła za próg swojego domu, aby posprzątać.

Przed wykonaniem kary zapytano matkę dziewczynki, czy ona ma zostać „ugryziona” czy jej córka. Kobieta, myśląc, że chodzi o zwykłe ugryzienie, wskazała Faten.

Koniecznie przeczytaj: Były muzułmanin mówi, czym naprawdę jest islam [WIDEO PL]

Czytaj też: Irak: dżihadyści obcięli dłonie 10-latkowi i 12-latkowi. Chłopcy odmówili wykonania egzekucji na cywilach

Wtedy członkinie z Brygady Al-Khansaa (muzułmańskiej kobiecej „policji moralnej” działającej na terenach okupowanych przez ISIS) przyniosły średniowieczne narzędzie tortur, służące do „gryzienia”. Na oczach przerażonej matki twarz dziewczynki została rozszarpana, w wyniku czego Faten wykrwawiła się na śmierć. Nawet jeżeli dziecko nie zginęłoby w wyniku odniesionych ran, to zadziałałaby trucizna, którą zostało pokryte narzędzie tortur.

Warto przeczytać: Kolejny szokujący film ISIS. Egzekucji więźnia dokonuje… przedszkolak [WIDEO]

Podziel się