Szukaj

Ojciec nie wytrzymał. Rzucił się na mężczyznę, który molestował jego córkę [foto+wideo]

28-10-2018 14:23
Argentyna, ojciec pobił nauczyciela molestującego jego córkę Fot. Daniel Kalemasi / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Jorge Cruceno, 30-letni nauczyciel z Argentyny został oskarżony o molestowanie 15-letniej uczennicy. Ojciec dziewczyny, kiedy spotkał na szkolnym korytarzy mężczyznę, postanowił wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę.

Rodzice o molestowaniu ich córki dowiedzieli się, po tym jak znaleźli na telefonie nastolatki SMS-y o nieodpowiedniej treści, których nadawcą był jej nauczyciel. Seria wiadomości o podtekście seksualnym sugerowała, że mężczyzna od dłuższego czasu nękał 15-latkę.

Sprawa została zgłoszona na policję. Rodzice nastolatki postanowili powiadomić także szkołę w Santa Maria, do której uczęszczała ich córka.

Koniecznie przeczytaj: Nie będzie nowych odcinków „House of cards”! Powodem coming out Kevina Spacey’ego i zarzuty o molestowanie 14-latka?

Czytaj też: Seksskandal na lewicy. Feministki oskarżyły dziennikarzy „GW” i „Krytyki Politycznej” o mobbing, molestowanie i… gwałt! [FOTO]

W czasie spotkania z władzami szkoły na korytarzu doszło do spotkania ojca 15-latki i nauczyciela oskarżonego o molestowanie. Mężczyzna rzucił się na Cruceno i dotkliwie go pobił. Jak opisują media, zadał mu 22 ciosy w ciągu 15 sekund.

Nauczyciel zgłosił na policję sprawę o pobicie. Organy ścigania równocześnie prowadzą postępowanie związane z molestowaniem uczennicy. Cruceno do czasu wyjaśnienia sprawy został zawieszony przez szkołę w obowiązkach nauczyciela.

Nagrania i zdjęcia poniżej:

Warto przeczytać: Mleczko oskarżony o seksizm i szowinizm po opublikowaniu satyrycznego rysunku z podpisem „Molestowanie brzydkich kobiet powinno być karne łagodniej”

Podziel się