Szukaj

Obrzydliwe do tego stopnia, że aż ciężko uwierzyć. Tak imigranci „ubogacają” Włochy… [+18 WIDEO]

23-07-2017 22:25
Imigrant Włochy - obrzydliwy film Fot. OnlineMagazin / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Nagranie zarejestrowane we Włoszech pokazuje imigranta, który uciął sobie drzemkę. Filmik został opatrzony ironicznym komentarzem „pocztówka z Włoch”. Jednak pewien element tego „obrazka” sprawia, że to prawdopodobnie najobrzydliwsza rzecz, jaką kiedykolwiek zobaczycie.

Masowa imigracja daje się we znaki mieszkańcom europejskich państw. Przybysze z Afryki i Bliskiego Wschodu zamienili wygląd wielu do niedawna atrakcyjnych turystycznych miejscowości do tego stopnia, że ciężko zgadnąć, że nie chodzi o kraje trzeciego świata. Na ulicach Paryża czy Rzymu sterty walających się śmieci zostawianych przez imigrantów to już praktycznie norma. Coraz częściej można również zaobserwować egzotycznych przybyszów załatwiających swoje potrzeby fizjologicznie, gdzie popadnie – dosłownie.

Koniecznie przeczytaj: Obrzydliwy spektakl na deskach portugalskiego teatru [+18 WIDEO]

Czytaj też: Muzułmańscy imigranci terroryzują niemiecki kurort. Mieszkańcy i turyści są zastraszeni

Tym razem jednak filmik zarejestrowany we Włoszech bije to wszystko - razem wzięte - na głowę. Poniższe nagranie nie powinno być oglądane przez osoby wrażliwe ani w trakcie jedzenia, przed posiłkiem, a już zwłaszcza po nim.

Warto przeczytać: Powstanie film o niemieckich obozach śmierci. Rozpoczęła się zbiórka pieniędzy

Podziel się