Szukaj

Młody Belg obronił dwie dziewczyny przed imigrantem z Afryki. Skończyło się dla niego fatalnie

16-10-2017 11:11
Belg pobity przez mężczyznę z Afryki Fot. Facebook
Podziel się

Młody z Belg stanął w obronie dwóch kobiet napastowanych przez imigranta z Afryki. Mężczyzna niestety trafił na osobnika, któremu nie były obce sztuki walki – w wyniku czego został ciężko pobity i okaleczony. Bohaterski Belg wystosował teraz apel do swoich rodaków.

O zdarzeniu, które miało miejsce 6 października w Gandawie, piszą lokalne media – gazety „Het Nieusblad” i „Het Laatste Nieuws” oraz sam mężczyzna na swoim koncie na Facebooku.

Powiedziałem mu, żeby dał im spokój, ale w odróżnieniu od dziesiątków wcześniejszych podobnych przypadków, tym razem nie skończyło się to dla mnie dobrze. On chyba musiał trenować kick-boxing. W dodatku przejechał mi po twarzy jakimś kluczem albo innym ostrym przedmiotem. Musieli mnie zszywać – napisał młody Belg.

Koniecznie przeczytaj: Pedofil został zatrzymany przez Brytyjczyków. Ze strachu przed więzieniem zaczął… błagać o litość [WIDEO]

Czytaj też: Włochy: imigrant z Afryki sieje terror wśród mieszkańców… kilofem [WIDEO]

Mężczyzna opublikował zdjęcia swojej okaleczonej twarzy. Wyraził również swoje rozgoryczenie niezrozumiałą postawą kobiet, w obronie których stanął – obie uciekły z miejsca zdarzenia i nie zawiadomiły nawet policji.

Bohaterski Belg postanowił skierować apel do swoich rodaków

Szansa, że złapią tego ‚inżyniera’, jest bliska zeru. Mam jednak nadzieję, że trochę potrząsnąłem społeczeństwem. Przestańcie chować głowę w piasek. Interweniujcie, kiedy na waszych oczach dzieją się takie rzeczy. Pokażmy, że nie akceptujemy tej przemocy – napisał.

Warto przeczytać: Atak z drona w ostatnim momencie przerwał publiczną egzekucję dwóch więźniów pojmanych przez ISIS [WIDEO]

Podziel się