Szukaj

Szokujące nagranie. Mężczyzna obmacywał 15-nastolatkę w tramwaju. Nikt nie zareagował [wideo]

26-02-2019 21:09
Molestowanie nastolatki w tramwaju, Serbia Fot. ViralTab Video / liveleak.com / screen
Podziel się

Internet obiegło nagranie ze stolicy Serbii – Belgradu. 15-letnia uczennica padła ofiarą napastowania seksualnego w tramwaju. Niezwykle bulwersujący jest fakt, że nikt jej nie pomógł.

Atak na nastolatkę został zarejestrowany przez monitoring umieszczony w tramwaju. Na filmie widać, że do podróżującej samotnie dziewczyny podchodzi mężczyzna, która rzuca się na nią i zaczyna obmacywać. Nastolatka próbuje się bronić, ale nie ma wystarczającej siły, aby odepchnąć napastnika.

Wszystkiemu przyglądają się trzy siedzące obok kobiety. Żadna z nich jednak nie reaguje i nie próbuje pomóc dziewczynie. Wymieniają tylko między sobą jakieś uwagi.

Koniecznie przeczytaj: Szokująca treść zawiadomienia ws. Euroweek: „Przykładał sobie butelkę do krocza i podchodził od tyłu do chłopców”

Czytaj też: Czechy: Brutalny atak na pasażerów tramwaju. Napastnika powstrzymała młoda kobieta, która wciągnęła broń [WIDEO]

Napastnik został zidentyfikowany jako 37-letni Mihailo Isailovic. Niedługo po zdarzeniu trafił w ręce policji. Przed rozprawą sądową przekonywał, że nie kontrolował swojego zachowania ze względu na chorobę afektywną dwubiegunową. W czasie procesu nie chciał składać żadnych zeznań.

Sąd skierował go na leczenie psychiatryczne i zakazał mu się zbliżać do ofiary.

Nagranie poniżej:

Warto przeczytać: Burza po meczu Szwajcarii z Serbią. Pochodzący z Albanii piłkarze rozwścieczyli Serbów. Poszło o te gesty [foto+wideo]

Podziel się