Szukaj

Kolejny atak nożownika w Londynie. Imigrant zeskoczył ze swojego roweru, wyjął nóż i zaatakował kierowcę auta [wideo]

02-06-2018 19:56
Nożownik w Londynie Fot. Daily Mail / YouTube / screen YouTube
Podziel się

W Londynie po raz kolejny mieszkańcy miasta mogli przekonać się, że ataki nożowników stały się nową codziennością. 1 czerwca czarnoskóry imigrant zaatakował kierowcę niebieskiego volkswagena, trzymając w ręku 25-centymetrowy nóż.

Na jezdni doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Kierowca niebieskiego volkswagena zbyt szybko ruszył, przez co o mało co nie potrącił jadącego na rowerze imigranta. Choć do wypadku nie doszło, czarnoskóry mężczyzna wyjął 25-centymetrowy nóż i rzucił się na kierowcę.

Na szczęście właściciel auta zareagował w porę i zamknął wszystkie drzwi. To jednak nie zraziło imigranta, który próbował wybić szybę za pomocą noża.

Koniecznie przeczytaj: Wielka Brytania: Weganie zaczęli niszczyć sklepy sprzedające mięso. Rzeźnicy i sklepikarze informują o aktach wandalizmu [foto]

Czytaj też: Za wspieranie Alfiego Evansa ma wrócić do Włoch. Duchowny nie będzie mógł uczestniczyć w pogrzebie chłopca, musi opuścić Wielką Brytanię

Gdy napastnik próbował dostać się do samochodu od strony pasażera, kierowca szybko opuścił pojazd i rzucił się do ucieczki. To zdarzenie jest już kolejnym w ostatnim czasie atakiem z nożem. Kilka dni temu władze Londynu ogłosiły, że w stolicy Anglii dochodzi do większej ilości morderstw niż w Nowym Jorku.

Miasto próbuje opanować obecną sytuację, wprowadzono między innymi zakaz noszenia przy sobie noży. Przestępcy jednak niewiele robią sobie z zakazu, a liczba napaści nie maleje.

Nagranie można obejrzeć poniżej:

Warto przeczytać: Imigrant podczas próby napadu został ranny. W szpitalu odwiedził go europoseł, aby powiedzieć mu, ile jego leczenie kosztuje podatników [wideo]

Podziel się