Szukaj

To morderstwo wstrząsnęło całą Brazylią. Telewizja wyemitowała drastyczne nagranie [+18 wideo]

14-08-2018 21:13
Wstrząsające nagranie z Brazylii Fot. Tribuna do Paraná / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Brazylijską opinią publiczną wstrząsnęło brutalne morderstwo, którego dopuścił się Luis Felipe Manvailer. Mężczyzna z zimną krwią zamordował żonę. Jego czyn został częściowo zarejestrowały przez kamery monitoringu. Nagranie wyemitowano w jednej z tamtejszych telewizji.

Do tego brutalnego morderstwa, które wstrząsnęło całym krajem, doszło, według ustaleń policji, 22 lipca br. Wówczas to Luis Felipe Manvailer zimną krwią zabił swoją żonę Tatiane Spitzner. (Więcej: Brazylia: Mężczyzna zamordował swoją żonę. Wszystko nagrały kamery monitoringu [wideo]).

Na opublikowanym nagraniu widzimy, jak Manvalier katuje żonę na parkingu przed blokiem oraz w windzie. 20 minut później mężczyzna znów zostaje nagrany przez kamery. Tym razem jednak w sytuacji, gdy transportuje zwłoki do windy, a następnie do mieszkania. Według ustaleń śledczych mężczyzna próbował w ten sposób zatrzeć ślady zbrodni. 

Koniecznie przeczytaj: Brazylia: Mężczyzna zamordował swoją żonę. Wszystko nagrały kamery monitoringu [wideo]

Czytaj też: Brazylia: Niecodzienny atak mrówek na gniazdo os. Inżynier opublikował nagranie. Bardzo szybko stało się hitem internetu [wideo]

Jak poinformowała policja, w ciągu wspomnianych 20 minut doszło do kłótni pomiędzy małżonkami. W trakcie sprzeczki Luis Felipie Manvailer wypchnął wcześniej skatowaną  małżonkę z okna z czwartego piętra.    

Gdy mężczyzna przeniósł zwłoki kobiety do mieszkania, ponownie zjechał do parkingu, wsiadł do samochodu i odjechał. Po drodze miał wypadek. To właśnie wówczas został zatrzymany przez policję. Za popełniony czyn grozi mu dożywocie.

Warto przeczytać: Brutalne pobicie w Myślenicach. Wszystko zostało nagrane przez kamery monitoringu miejskiego [wideo]

Podziel się