Szukaj

Koszmarne sceny na dworcu w Hamburgu. Nigeryjczyk zamordował swoją żonę oraz małą córeczkę - krwawe nagranie trafiło do sieci [+18 wideo]

15-04-2018 22:29
Nigeryjczyk morduje w Hamburgu Fot. Heinrich Kordewiner / YouTube / screen YouTube
Podziel się

W Hamburgu doszło do tragicznego wydarzenia. Na peronie podziemnej kolei podmiejskiej dokonano podwójnego morderstwa. Sprawcą był Nigeryjczyk, który rzucił się z nożem na swoją byłą żonę oraz małą córeczkę.

W czwartek 33-letni Nigeryjczyk zaatakował na podmiejskim peronie swoją byłą żonę oraz 2-3 letnią córeczkę. Mała dziewczynka zginęła na miejscu, kobietę próbowano ratować, jednak bezskutecznie - zmarła w drodze do szpitala. Choć do morderstwa doszło w zatłoczonym miejscu, nikt nie powstrzymał mężczyzny.

Sprawca zbrodni sam powiadomił policję i dobrowolnie poddał się aresztowaniu. Policja podejrzewa, że motywem zabójstwa mogły były rodzinne kłótnie. Trwa dochodzenie w tej sprawie. Przesłuchiwani są także świadkowie.

Koniecznie przeczytaj: Wiemy, co Niemcy próbowali zrobić z Warszawą – odkryto tajne dokumenty, które opisywały plany nazistowskich zbrodniarzy

Czytaj też: Brutalne morderstwo 85-letniej Żydówki, która cudem przeżyła Holokaust wstrząsnęło Francją. Sprawca zadał kobiecie 11 ciosów nożem, a następnie podpalił

Rzecznik policji przyznał, że tak brutalne zabójstwa nie zdarzają się często.

Głos w sprawie zabrała również burmistrz Hamburga:

Jestem wstrząśnięta. Jeśli dziecko jest atakowane nożem przez osobę, która powinna je chronić, to przekracza wszelkie wyobrażenie. Łączę się w bólu z osobami, których dotknęła strata najbliższych osób.

Warto przeczytać: Wyjątkowo mocne słowa Kornela Morawieckiego ws. udziału Żydów w Holocauście: „Żydzi sami szli do getta, Niemcy ich nie zaganiali”

Podziel się