Szukaj

To nagranie to światowy hit. Aż trudno uwierzyć, że to miał być prawdziwy napad z bronią w ręku [wideo]

11-09-2018 00:16
Colorado, nieudany napad Fot. Global News / You Tube / screen YouTube
Podziel się

„Prawdopodobnie najgorsza próba rabunku w historii” - tak zatytułowano opublikowane na Facebooku nagranie, które przedstawia nieudany napad w Colorado. Złodziej, który chciał okraść sklep z e-papierosami okazał się wyjątkową fajtłapą.

Niezdarny mężczyzna w czasie napadu upuścił broń, która spadła wprost pod nogi sprzedawczyni. Mężczyzna podjął próbę odzyskania pistoletu, jednak nie był w stanie przeskoczyć przez sklepową ladę. W końcu zrezygnował i podjął decyzję o ucieczce. Co ciekawe, kiedy wybiegał ze sklepu... o mało nie zgubił spodni, które zsunęły mu się na kolana. Mężczyzna zdołał jednak je podciągnąć i pobiec dalej.

Nagranie z kuriozalnym napadem, które udostępniła policja, szybko stało się hitem sieci. Internauci kpią z niezdarnego rabusia i radzą mu, aby zmienił branżę lub przynajmniej na następny napadł ubrał pasek do spodni.

Koniecznie przeczytaj: USA: Nieudana próba kradzieży w sklepie. Właściciel miał broń [WIDEO]

Czytaj też: Hit! Ten nieudany napad przejdzie do historii. Tak absurdalnego zakończenia nie wymyśliłby nawet najlepszy komik [WIDEO]

Rozbawienia nie ukrywała nawet właściciel sklepu Chris Burgess.

Nie chcę bagatelizować powagi czynu jakim jest napad z bronią w ręku, ale ten facet zdecydowanie zasługuje, by umieścić go w „światowym rankingu najgłupszych kryminalistów”

- komentuje w rozmowie z „Denver Post”.

Dłuższe nagranie tutaj:

Warto przeczytać: USA: Brutalny atak na biskupa w czasie mszy [WIDEO]

Podziel się