Szukaj

Nagranie mrożące krew w żyłach. Pokaz tresera krokodyli przybrał niespodziewany obrót [wideo]

10-08-2018 17:44
Nieudany pokaz tresera krokodyli Fot. droidAdvisor / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Do mrożących krew w żyłach scen doszło podczas niedawnego pokazu tresury krokodyli w zoo w Chiang Rai w Tajlandii. Gdy treser wykonywał swój popisowy numer, który polegał na włożeniu ręki do rozwartej paszczy drapieżnika, gad nieoczekiwanie zacisnął szczęki. To przerażające zdarzenie uwiecznił na nagraniu jeden z uczestników pokazu.

Do tego groźnego incydentu doszło na oczach kilkudziesięciu turystów. Jak widzimy na nagraniu, 35-letni Khun Phusawit przez moment musiał mocno szarpać się ze zwierzęciem, by móc wyciągnąć swoją rękę. Dopiero po chwili zaciętej walki udało mu się uwolnić swoją kończynę. 

Ranny mężczyzna natychmiast zszedł ze sceny. Co ciekawe, pozostali uczestnicy pokazu udawali, że nic się nie stało i kontynuowali swoje występy, również organiatorzy nie poinformowali widzów, jak poważne są jego obrażenia tresera. Jak jednak widać na nagraniu, ręka mężczyzny poważnie ucierpiała, była bowiem poszarpana i cała zakrwawiona.

Koniecznie przeczytaj: Tajlandia: Akcja ratunkowa dobiegła końca. W tak ekstremalnie trudnych warunkach wydostawano chłopców z jaskini [wideo]

Czytaj też: To nagranie jest międzynarodowym hitem. Bohaterski ojciec podbił serca internautów [wideo]

Jeden z uczestników pokazu, tak skomentował to zdarzenie:

Pokaz był bardzo ciekawy. Przez cały czas razem z najbliższymi baliśmy się o tresera, ponieważ każdy kolejny numer był trudniejszy i bardziej ryzykowny od wcześniejszych. Bałem się, że coś się stanie i w końcu to wykrakałem. Mam nadzieję, że treserowi nic poważniejszego się nie stało. Życzę mu zdrowia.

Warto przeczytać: Drastyczne nagranie. Samochód został zmiażdżony przez pociąg. Kierowca zignorował opuszczone zapory [wideo]

Podziel się