Szukaj

Nieudana interwencja francuskich służb. Przegrali z agresywnymi imigrantami [WIDEO]

21-03-2017 10:45
Interwencja francuskiej policji Fot. Sha1nix stunt Vlog / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Sytuacja we Francji nadal jest bardzo napięta. Mimo obowiązującego cały czas stanu wyjątkowego, pojawiają się kolejne doniesienia o próbach ataków terrorystycznych, a policja i inne służby nadal nie mogą poradzić sobie z agresywnymi imigrantami.

Na finiszu kampanii prezydenckiej we Francji największym poparciem cieszą się wywodzący się z Partii Socjalistycznej były bankowiec Emmanuel Macron i liderka Frontu Narodowego Marine Le Pen. W czasie gdy prawicowa kandydatka domaga się ograniczenia napływu nielegalnej imigracji, jej lewicowy kontrkandydat przekonuje, że „imigranci to świeży powiew kreatywności i innowacji” Lewicowy kandydat na prezydenta Francji stwierdził, że imigranci to świeży powiew kreatywności i innowacji.

Koniecznie przeczytaj: Brutalny atak na pracowników ośrodka dla uchodźców w Niemczech. Imigranci użyli noży i metalowych prętów [WIDEO +18]

Czytaj też: Francuska policja walczy z imigrantami, uciekając na wstecznym [WIDEO]

Rzeczywistość jest jednak taka, że Francja, która przez długie lata stosowała politykę „multi-kulti” i przyjmowała kolejnych „uchodźców” z krajów muzułmańskich, stała się miejscem, w którym zagrożenie terrorystyczne jest ekstremalnie wysokie, a francuska policja kompletnie nie radzi sobie z ogromną ilością przestępstw popełnianych przez imigrantów. Niedawno szerokim echem odbiła się „interwencja”, która zakończyła się spektakularną ucieczką radiowozu na wstecznym: Radiowóz na sygnale ucieka na wstecznym przed… goniącymi go imigrantami.

Jedną z takich nieudanych akcji służb jest także interwencja straży miejskiej pokazana na poniższym nagraniu. Francuscy funkcjonariusze nie mogli poradzić sobie z atakującymi ich imigrantami i zdecydowali się ratować ucieczką.

Warto przeczytać: Francja: Potężny pożar i zamieszki w obozie dla uchodźców [WIDEO]

Podziel się