Szukaj

Nigeryjczyk pochował swojego ojca w niezwykle ekskluzywnej „trumnie”. Wywołał falę oburzenia [wideo]

12-06-2018 15:12
Pogrzeb w Nigerii
Podziel się

Niedawno Nigeryjczyk o imieniu Azubuike opublikował zdjęcie z ceremonii pogrzebu własnego ojca. Jak widzimy na umieszczonej w sieci fotografii, zamożny mężczyzna postanowił pochować go w nowym BMW wartym około 60 tys. funtów. Wbrew temu co oczekiwał, jego zachowanie spotkało się z niezwykle negatywnym odbiorem ze strony internautów.

Jak podaje Daily Mail, na mężczyznę spadła ogromna fala krytyki. Użytkownicy Facebooka, którzy zobaczyli zdjęcie, komentowali, że to szaleństwo i szczyt samolubności, oraz niezwykle kosztowna demonstracja własnej zamożności. Zwrócili oni także uwagę na to, że pieniądze, które wydał na zakup nowego modelu BMW, mógł przeznaczyć np. na cele charytatywne.   

Wielu zażenowanych internautów jednomyślnie także stwierdziło, że ta decyzja świadczy jedynie o nierozsądku i próżności bogatego Nigerczyka:

Koniecznie przeczytaj: To zdjęcie to hit. Prezydenci Polski, Estonii, Islandii i Finlandii razem oglądają mecz Islandii z Nigerią [foto]

Czytaj też: Lionel Messi poprowadził Argentynę do zwycięstwa. Niesamowite sceny przed wyjściem na boisko [wideo]

Taka ceremonia to zwyczajna głupota. Jeśli mamy pieniądze na pogrzebanie rodzica w przyzwoitej trumnie, to wystarczy. Nie ma potrzeby demonstrowania zamożności.

Z kolei inny użytkownik Facebooka ObieNice Mohale pokusił się o jeszcze bardziej dosadny komentarz:

Takie rzeczy sprawiają, że wciąż jesteśmy biedni jak czarni ludzie.

Natomiast internauta Gbenga Olatunji zwrócił również uwagę na problem wynikający z wyboru tak kosztownej „trumny”: 

Będzie potrzebował ochrony 24 godziny na dobę wokół grobu, aby twój stary mógł odpocząć w spokoju, bo inaczej ukradną ten samochód.

Warto przeczytać: Europoseł Janusz Lewandowski skomentował porażkę polskiej reprezentacji. Internauci nie kryli oburzenia [foto]

Podziel się