Szukaj

USA: 19-letnia kobieta chciała zaimponować swoim przyjaciołom. Jej głowa utknęła w rurze wydechowej samochodu [wideo]

14-06-2018 16:23
Kobieta utknęła w rurze wydechowej Fot. News daily mail / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Do dziwnych zdarzeń doszło podczas festiwalu muzyki country w amerykańskim stanie Minnesota. 19-latka chciała sprawdzić, czy jej głowa zmieści się w ogromnej rurze wydechowej. Włożyła ją w otwór, ale już nie mogła wyjąć.

Do tego zdarzenia doszło podczas Winstock Music Festival w mieście Winsted, leżącym około 60 km na zachód od Minneapolis. W trakcie tej imprezy 19-letnia Kaitlyn Strom pod wpływem alkoholu włożyła głowę do rury wydechowej ogromnego pick-upa. 

Jak się okazało, kobieta nie była w stanie wyciągnąć swojej głowy z rury. W związku z tym, na miejsce wezwano strażaków, którzy przy użyciu ciężkiego sprzętu ją uwolnili. Co ciekawe, prowadzona akcja ratunkowa trwała aż 45 minut. Przeprowadzone badania lekarskie wykazały, że Amerykanka nie doznała żadnych urazów.

Koniecznie przeczytaj: Przerażające nagranie z Francji zbulwersowało internautów. Czarnoskóry imigrant wypchnął z okna białą dziewczynę. Nastolatka zwijała się z bólu [wideo]

Czytaj też: Skandaliczne nagranie. Nastolatka wyciera kurze... polską flagą i jeszcze się tym chwali! „Przydała się w końcu do czegoś ukradziona flaga” [WIDEO]

Kaitlyn Strom podczas rozmowy z lokalnym dziennikiem „Hutchinson Leader” wyjaśniła, że poprzez swoje zachowanie chciała zaimponować przyjaciołom:

Bawiliśmy się świetnie, gdy ktoś zobaczył to auto i komentował rozmiar rury wydechowej. Powiedziałam: „Hej, pewnie moja głowa tam się zmieści”.

Poniżej nagranie:

Warto przeczytać: USA: Autonomiczny samochód Ubera potrącił śmiertelnie pieszą na drodze. Policja opublikowała dramatyczne nagranie z wypadku [wideo]

Podziel się