Szukaj

USA: 19-letnia kobieta chciała zaimponować swoim przyjaciołom. Jej głowa utknęła w rurze wydechowej samochodu [wideo]

14-06-2018 16:23
Kobieta utknęła w rurze wydechowej Fot. News daily mail / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Do dziwnych zdarzeń doszło podczas festiwalu muzyki country w amerykańskim stanie Minnesota. 19-latka chciała sprawdzić, czy jej głowa zmieści się w ogromnej rurze wydechowej. Włożyła ją w otwór, ale już nie mogła wyjąć.

Do tego zdarzenia doszło podczas Winstock Music Festival w mieście Winsted, leżącym około 60 km na zachód od Minneapolis. W trakcie tej imprezy 19-letnia Kaitlyn Strom pod wpływem alkoholu włożyła głowę do rury wydechowej ogromnego pick-upa. 

Jak się okazało, kobieta nie była w stanie wyciągnąć swojej głowy z rury. W związku z tym, na miejsce wezwano strażaków, którzy przy użyciu ciężkiego sprzętu ją uwolnili. Co ciekawe, prowadzona akcja ratunkowa trwała aż 45 minut. Przeprowadzone badania lekarskie wykazały, że Amerykanka nie doznała żadnych urazów.

Koniecznie przeczytaj: Bydgoszcz: Niezwykle wypadek rowerzysty. Poszkodowany mężczyzna miał bardzo dużo szczęścia [wideo]

Czytaj też: Brzozie Lubawskie: Amerykański pojazd opancerzony uderzył w drzewo. Dwóch żołnierzy armii USA jest rannych [wideo]

Kaitlyn Strom podczas rozmowy z lokalnym dziennikiem „Hutchinson Leader” wyjaśniła, że poprzez swoje zachowanie chciała zaimponować przyjaciołom:

Bawiliśmy się świetnie, gdy ktoś zobaczył to auto i komentował rozmiar rury wydechowej. Powiedziałam: „Hej, pewnie moja głowa tam się zmieści”.

Poniżej nagranie:

Warto przeczytać: Makabryczny wypadek koło Warszawy. Kobieta zginęła zmiażdżona przez przewróconą betoniarkę [wideo]

Podziel się