Szukaj

Niemka zachwycona Polską: „Jesteście dla nas wzorem” [WIDEO]

24-06-2017 18:08
Tatjana Festerling, niemiecka aktywistka antyislamska Fot. na argumenty / youtube / screen YouTube
Podziel się

Tatjana Festerling, aktywistka działająca przeciwko islamizacji Europy, przekonuje, że Polska i pozostałe kraje regionu, które opierają się islamizacji i lewackiej ideologii, powinny być wzorem dla Europy Zachodniej.

Festerling to przedstawicielka organizacji „Fortress Europe”, sprzeciwiającej się islamizacji Starego Kontynentu. Jest jedną z twarzy masowych protestów przeciwko unijnej polityce imigracyjnej.

Jej zdaniem za sytuację na Zachodzie odpowiada lewicowa inżynieria społeczna, oparta na wpajaniu ludziom autodestrukcyjnego kompleksu winy – za Holokaust, imperializm czy kolonializm.

Działaczka potwierdza, że w Niemczech panuje cenzura. W oficjalnych mediach pojawiają się wyłącznie pochlebne dla imigrantów opinie. A w Internecie przeciętny Niemiec boi się wypowiedzieć krytycznie ze względu na wysokie kary finansowe, grożące za tzw. „mowę nienawiści’.

Koniecznie przeczytaj: Pijana Niemka zaatakowała polską policjantkę

Czytaj też: Rubik protestowała pod polską ambasadą w Berlinie. Udzieliła wywiadu niemieckiemu dziennikowi. „Trzeba dmuchać na gorące” [WIDEO]

Natomiast Polskę i Polaków Tatjana Festerling chwali za szacunek do narodowej tradycji i tożsamości.

Polacy są dla nas wzorem – mówi.

Rozmowa z Tatjaną Festerling zaczyna się od 1:42 min.

Warto przeczytać: Niemka pobita przez imigrantów. Wstrząsające nagranie [WIDEO]

Podziel się