Szukaj

Niemiecki polityk został brutalnie zaatakowany przez imigranta. Niedoszły uchodźca uderzył go w twarz sztachetą z nabitymi gwoźdźmi [foto]

24-05-2018 19:37
Imigrant zaatakował polityka sztachetą Fot. DIVISION C18 / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Said K. od trzech lat przebywa w Niemczech. Prawdopodobnie pochodzi z Pakistanu, choć nie ma na to niezbitych dowodów. Niedawno urząd odmówił mu udzielenia azylu, z tego powodu mężczyzna postanowił się wyżyć.

Bernd Mager jest politykiem partii CDU. Jego zadaniem jest zajmowanie się sprawami socjalnymi. Podczas pobytu w biurze jego uwagę przykuła sytuacja za oknem. Mężczyzna ze sztachetą w ręku zaatakował samochód, w którym siedziała przerażona kobieta.

Gdy Mager wyszedł na zewnątrz, aby spróbować uspokoić sytuację, rozpoznał w napastniku Saida K., 48-letniego mieszkańca Pakistanu, który od trzech lat żyje w Niemczech. Imigrant był wściekły, ponieważ urząd administracyjny nie udzielił mu zgody na azyl – postanowił więc zademonstrować swoją złość.

Koniecznie przeczytaj: Szokujące nagranie z Niemiec. Nagi uchodźca z Syrii żelaznym prętem niszczył samochody i atakował ludzi. Ranił kobietę [wideo]

Czytaj też: Niemieckie stowarzyszenie transportowców zainaugurowało nowy projekt: „Będziemy szkolić uchodźców ubiegających się o azyl”

Niemiecki polityk stał się celem dla mężczyzny, który rzucił się na niego ze sztachetą, w którą wbite były gwoździe. Mager otrzymał mocne uderzenie w twarz. Na szczęście kolejnych ciosów nie było, imigrantem zajęli się policjanci.

Said K. nie zostanie deportowany, ponieważ nie posiada paszportu. Pakistan również odmawia jego przyjęcia, zasłaniając się brakiem posiadania wymaganych dokumentów przez mężczyznę.

Warto przeczytać: Niemcy: 19-letni imigrant z Somalii próbował podpalić cysternę z mlekiem. Myślał, że w pojeździe jest gaz

Podziel się