Szukaj

„Uchodźcy są potrzebni, aby Niemcy przetrwały – mówią naukowcy”. Chora propaganda serwowana już przedszkolakom… [WIDEO]

11-02-2017 17:28
Niemiecka propaganda o imigrantach dla dzieci w ZDF Fot. orlared / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Większość z nas pewnie zastanawia się, dlaczego europejskie państwa zachodnie, mimo ataków terrorystycznych i ogromnej ilości przestępstw popełnianych przez imigrantów, nadal chcą przyjmować kolejnych tzw. uchodźców. Okazuje się, że skala propagandy w krajach takich jak Niemcy jest przerażająca – jej celem stają się nawet małe dzieci.

„Uchodźcy są potrzebni, aby Niemcy przetrwały – mówią naukowcy” - to tylko jeden z „argumentów”, którymi twórcy kreskówek chcą przekonać dzieci, że napływ imigrantów do ich kraju jest czymś wręcz pożądanym.

Z kolorowej animacji, którą emituje niemiecka stacja ZDF dowiemy się m.in., że „uchodźcy to w wielu wypadkach świetnie wykształceni specjaliści, którzy studiowali na uniwersytetach i mają wieloletnie doświadczenie w konkretnych zawodach”. Według serwowanej dzieciom propagandy przyjazd imigrantów jest w stanie rozwiązać problem braków na rynku pracy, co więcej Niemcy skorzystają, gdyż nowi przybysze będą płacić podatki.

Koniecznie przeczytaj: Protest w Londynie pod siedzibą ZDF

Czytaj też: #GermanDeathCamps podjedzie po siedzibę ZDF

Tymczasem rzeczywistość pokazuje, że większość imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu pobiera zasiłki i wykorzystuje inne przywileje socjalne, a tylko co dziesiąty z przybyłych „uchodźców” znalazł stałą pracę w Niemczech. Utrzymanie takich przybyszów stanowi ogromne obciążenie dla budżetu kraju.

Twórcy kreskówki przekonują także, że to jak zachowują się imigranci i jak bardzo się integrują, zależy od samych Niemców, który powinni „serdecznie” przywitać przybyszów z innych kręgów kulturowych.

W innej animacji niemiecka telewizja zachęca dzieci do pomagania „uchodźcom”, np. przez oddanie im swoich ubrań, a także do tego, aby spędzały z nimi jak najwięcej czasu.

W obliczu ogromnej skali ataków na tle seksualnym imigrantów wobec dzieci, „życzymy” powodzenia…

Z innej animacji dowiemy się z kolei, że Francja sama sobie jest winna aktów dokonywanych w tym kraju, gdyż kiedyś posiadała wiele koloni i ciemiężyła okupowaną ludność (w większości muzułmanów). Teraz wyznawcy islamu „najpierw przyjeżdżają do Francji po lepsze życie”, a później, w wyniku „rozczarowania doznawanego na miejscu” wstępują w szeregi ISIS, by „walczyć z każdym, kto ma inne zdanie”.

Warto przeczytać: Skandaliczne zachowanie ZDF po wygranej polskich skoczków. Czyżby zemsta? [WIDEO]

Podziel się