Szukaj

Niemiecka policja zatrzymała imigranta z Erytrei. Odpowie za gwałty na kobietach i zwierzętach

31-10-2018 12:50
niemiecka policja Fot. Christian Tran / flikcr.com / CC BY-ND 2.0
Podziel się

Jak poinformowała portal Voice of Europe, niemiecka policja aresztowała 28-letniego imigranta z Erytrei, którego podejrzewano o wielokrotne napaści seksualne na kobiety. Po pobraniu materiału genetycznego okazało się również, że wcześniej mężczyzna atakował owce i kozy hodowane na jednej z farm w Fryburgu.

Do trzech napaści seksualnych na kobiety doszło w maju, czerwcu oraz lipcu 2018 roku. Za pierwszym razem ofiarę uratował przejżdzający w pobliżu rowerzysta, w drugim przypadku nie wiadomo, czy doszło do gwałtu bądź samej próby, gdyż nie podano szczegółów tego zdarzenia. Kolejną ofiarą mężczyzny była 20-latka wracająca do swojego domu.

Departament Śledczy zidentyfikował domniemanego sprawcę, który został aresztowany i decyzją sądu osadzony w zakładzie karnym. Imigrant ma 28 lat i pochodzi z Erytrei. Pobrany od mężczyzny materiał DNA nie pozostawia wątpliwości, że to on odpowiada za napaść na tle seksualnym z maja br. oraz ataki na owce i kozy, do których doszło wiosną 2017 roku.

Koniecznie przeczytaj: UK: Szokujące nagranie. Czarnoskóry imigrant nie miał litości dla staruszka [wideo]

Czytaj też: Polska chce być „liderem wspierania Ukrainy”. Tymczasem oto, co robią Francja, Niemcy i UE

Warto przeczytać: Były szef NATO docenia polską politykę energetyczną i poucza Niemcy. „Berlin powinien szukać w Warszawie przykładu”

Podziel się