Szukaj

Niemiecka policja pobłażliwa dla imigrantów-przestępców. Obywatele oburzeni [WIDEO]

13-07-2017 12:20
atak imigranta na kobietę w metrze, Berlin Fot. euronews / youtube / screen YouTube
Podziel się

Niemcy zarzucają swojej policji, że z ociąganiem zabiera się za sprawy, w których sprawcami są imigranci. Obywatele zaczynają naciskać i sami publikować nagrania, pomagające zidentyfikować przestępców.

Przez Niemcy przetacza się nowa „moda”. Coraz częściej dochodzi do sytuacji, kiedy imigranci zrzucają przechodniów ze schodów.

Ostatni taki przypadek miał miejsce w miniony wtorek (11.07) w Berlinie. Na stacji metra Alexanderplatz 38-latek został uderzony w głowę. Spadając ze schodów doznał obrażeń, trafił do szpitala.

Tymczasem niemiecka policja nie zdecydowała się na opublikowanie całego nagrania monitoringu, zmniejszając tym samym szanse na identyfikację sprawcy.

To nie pierwsza taka sytuacja. Zaledwie dzień wcześniej policja zdecydowała się opublikować nagranie podobnego zajścia, do którego doszło… w styczniu. Wtedy na stacji Gesundbrunnen dwóch imigrantów zepchnęło z ruchomych schodów trzy osoby.

Koniecznie przeczytaj: Imigranci i lewica starli się z policją w Berlinie [WIDEO I FOTO]

Czytaj też: Niemcy w szoku. Tych chorób Europa dotąd nie znała. Tak nas „ubogacają” imigranci

A tego typu sytuacje powtarzają się coraz częściej. Do najgłośniejszej jak na razie doszło w październiku ub.r. na stacji Hermanstrasse, gdzie zaatakowana kobieta (sytuację ukazuje poniższe nagrania) złamała rękę i doznała poważnych obrażeń głowy. Sprawca, którym okazał się imigrant z Bułgarii, został właśnie skazany.

Policja tłumaczy, że publikacja nagrania z monitoringu jest możliwa dopiero, kiedy zawiodą inne metody poszukiwania sprawcy. Jednak obywatele uważają, że jej postępowanie podyktowane jest wynikającą z politycznej poprawności dbałością o „reputację” imigrantów.

Dlatego często sami biorą sprawy w swoje ręce.

Niestety, często kończy się to dla nich sankcjami. Tak było w przypadku urzędnika, który opublikował w Internecie nagranie z monitoringu, ukazujące napaść na schodach stacji metra. Został za to ukarany dyscyplinarnie.

Warto przeczytać: Muzułmańscy imigranci terroryzują niemiecki kurort. Mieszkańcy i turyści są zastraszeni

Podziel się