Szukaj

Niemiecka Antifa szykuje ogromne zamieszki w Augsburgu. Wydała podręcznik, w którym uczy, jak robić bomby i skutecznie podpalać samochody

23-05-2018 14:16
Protesty niemieckiej Antify w Berlinie Fot. RT Deutsch / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Na przełomie czerwca i lipca w Augsburgu odbędzie się konferencja działaczy Alternatywy dla Niemiec. Do tego wydarzenia przygotowują się nie tylko oni sami, lecz także bojówkarze należący do miejscowej Antify. W internecie opublikowali właśnie poradnik, w którym uczą, jak skutecznie dewastować mienie publiczne i sprawnie atakować biura poselskie.

Swoją 44-stronicową broszurę opublikowali na znanej platformie internetowej Indymedia. Co warto podkreślić, wcześniej udostępniali również specjalne samouczki dotyczące przeprowadzania akcji sabotażowych i innych aktów terroru w miejscach publicznych.

W najnowszej książeczce, którą zatytułowali „Augsburg dla turystów zamieszkowych” skrajnie lewicowi ekstremiści nie tylko uczą jak być chuliganem, ale również zachęcają do wzięcia udziału w zamieszkach:

Koniecznie przeczytaj: Bawaria pomimo protestów lewicy walczy o chrześcijańską tożsamość Niemiec. Politycy nakazali obowiązkowo wywiesić krzyż w każdym urzędzie

Czytaj też: Lider Alternatywy dla Szwecji zachęcał Cyganów do żebrania w dzielnicy zamieszkiwanej przez lewicę: „Tam mieszkają dobrzy ludzie, którzy wam pomogą”

Nawołujemy do buntu przeciwko niemieckiemu kolektywowi z okazji konferencji partii AfD w Augsburgu. Nie tylko chcemy walczyć z AfD, ale chcemy także skierować nasze rozruchy przeciwko każdemu pomnikowi wojennemu, przeciwko każdemu represyjnemu autorytetowi państwa, przeciwko każdemu biuru partyjnemu partii rasistowskiej, przeciwko każdemu współpracownikowi odradzającego się faszyzmu.

Co ciekawe, działacze Antify stanowczo podkreślili również, że partia CDU, do której należy kanclerz Angela Merkel w zasadzie w niczym nie różni się od AfD.

W opublikowanym poradniku autorzy nie tylko podzielili się swoją wiedzą na temat wywoływania zamieszek, ale również przekazali informacje o adresach biur partii politycznych, czy też możliwościach dojazdu na konferencję.

Z kolei w części „instruktażowej” działacze Antify zawarli porady dotyczące tworzenia bomb z tradycyjnych świątecznych bombek i szklanych butelek oraz podzieli się swoją wiedzą na temat tworzenia specjalnych pułapek na samochody i skutecznego podpalania pojazdów.

Warto przeczytać: Działaczka AfD wypowiedziała się na temat polityki migracyjnej Angeli Merkel. „Chuściane dziewczyny i muzułmańscy nożownicy nie zapewnią dobrobytu” [wideo]

Podziel się