Szukaj

Niemcy przetestowali skuteczność barier chroniących przed zamachami [WIDEO]

06-09-2017 16:33
Merkel Lego test Fot. Fubar / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Kolejne zamachy terrorystyczne w Europie Zachodniej nie spowodowały praktycznie żadnych zmian w polityce imigracyjnej. Politycy zamiast ograniczyć napływ terrorystów z Bliskiego Wschodu wolą wymyślać kolejne absurdalne metody ochrony przed atakami islamistów. Niemcy właśnie przetestowali skuteczność jednej z nich.

Betonowe klocki przypominające popularne Lego ustawiono niedawno w Berlinie. Nie miała to być bynajmniej ozdoba ani promocja znanej marki. Niemcy uznali, że w ten sposób ochronią swoich obywateli przed zamachami terrorystycznymi przeprowadzanymi przy pomocy ciężarówek. Betonowe zapory oddzielają teraz berlińskie ulice od chodników i deptaków.

Koniecznie przeczytaj: Gapowaty kelner wylewa na Angelę Merkel pięć piw [WIDEO]

Czytaj też: Dwa krwawe zamachy dokonane przez islamskich terrorystów. Jeden we Francji, drugi w Kanadzie [FOTO]

Więcej zdjęć można zobaczyć tutaj: Merkel-lego. Niemiecki sposób na terroryzm.

Pomijając nawet fakt, że takie bariery nie ochronią przechodniów przed zamachowcem, który jako broni użyje np. noża, wiele osób zastanawia się, czy betonowe zapory rzeczywiście są skuteczne.

Poniższy tekst rozwiewa wszelkie wątpliwości. Na nagraniu widać, jak rozpędzony tir wjeżdża w ustawione równolegle klocki. Ciężarówka nie miała najmniejszego problemu, aby staranować betonową blokadę.

Warto przeczytać: Wyniki wyborów w Niemczech. Prawdziwe trzęsienie ziemi w Bundestagu. „Będziemy polować na Merkel”

Podziel się