Szukaj

Niemcy: młoda kobieta brutalnie potraktowana przez muzułmanina. Przywiązał ją za szyję liną do samochodu i wlókł za sobą po jezdni

22-11-2016 11:52
Gruba lina leżąca na ziemi Fot. Moyan Brenn / flickr.com / CC BY 2.0
Podziel się

Do tragicznego zajścia doszło w niedzielę wieczorem w miasteczku Hameln (Dolna Saksonia). Młoda Kurdyjka jest w śpiączce, po tym jak 38-letni mężczyzna (także z pochodzenia Kurd) przywiązał ją za szyję do samochodu i wlókł po drodze przez 250 m.

Mieszkańcy są zszokowani brutalnym zachowaniem muzułmanina. Mężczyzna zawiązał na szyi 28-letniej kobiety linę grubości kilku centymetrów i ciągnął za samochodem po asfalcie i brukowanych drogach przez około 250 metrów. Nieprzytomną ofiarę znaleźli na chodniku przy drodze przechodnie, wśród nich był policjant, który szedł do pracy. Nie wiadomo, czy lina odczepiła się od samochodu w wyniku pęknięcia, czy poluzowało się wiązanie. Kobieta, która została przetransportowana śmigłowcem do szpitala, pozostaje w śpiączce, jej stan lekarze opisują jako krytyczny.

Koniecznie przeczytaj: Niemcy: islamiści planowali atak na przedszkole

Czytaj też: Przerażająca zbrodnia w Niemczech. Imigrant podpalił kobietę na ulicy. „Jej krzyk będę słyszeć do końca życia” [WIDEO]

Mężczyzna, który mieszka w pobliskim Bad Münder sam oddał się w ręce policji i przyznał się do okrutnego czynu.

Motywy sprawcy nie są znane. Policja podejrzewa, że przyczyną brutalnego zachowania mężczyzny były problemy z związku, w jakim pozostawali on i młoda kobieta.

Oboje są obywatelami Niemiec przyjętymi do kraju jako uchodźcy. Kobieta i mężczyzna należą do dwóch dużych kurdyjskich rodzin. Policja w obawie o rodową zemstę, objęła ochroną rodzinę sprawcy.

Warto przeczytać: Holandia: muzułmanie mają prawo życzyć homoseksualistom okrutnej śmierci

Podziel się