Szukaj

Niemcy: Klaun zaatakował 8-letnie dziecko… piłą łańcuchową, do tego w świątyni

29-11-2016 20:54
Przerażajacy klaun Fot. Werner Reischel / flickr.com / CC BY 2.0
Podziel się

Moda na straszenie w przebraniu przerażajacego klauna jakiś czas temu dotarła do Niemiec. Tym razem ofiarą padł 8-letni chłopiec, który został zaatakowany w Bawarii przez upiorną postać. Według relacji świadków sprawca, dla większego „efektu”, miał przy sobie piłę łańcuchową.

Opisywany incydent miał miejsce w miejscowości Bad Abbach w Bawarii. „Żartowniś” przebrany za klauna postanowił wystraszyć modlących się w ewangelickiej świątyni wiernych. Dla zwiększenia przerażającego efektu zabrał ze sobą piłę łańcuchową. Jego ofiarą padł 8-letni chłopczyk, który z krzykiem wybiegł z budynku. Klaun także uciekł, odjeżdżając zaparkowanym pod świątynią autem.

Plaga głupich żartów polegających na straszeniu przypadkowych osób w przebraniu przerażającego klauna niestety zyskała już sporą popularność w Stanach Zjednoczonych i w Zachodniej Europie. Do Niemiec dotarła ponad miesiąc temu. Niestety takie „pomysłowe” akcje nie zawsze kończą się szczęśliwie. Niedawno w Berlinie osobnik przebrany za klauna został raniony nożem przez wystraszoną jego żartem ofiarę.

Koniecznie przeczytaj: Wystarczyła jedna sekunda, aby dziennikarz zmiażdżył „argumenty” posła PO [WIDEO]

Czytaj też: „Wstydzę się za to jak pan Urban został u nas potraktowany”. Niemiecka polityk skierowała list do rodziny polskiego kierowcy

Warto przeczytać: ONR odpowiada na oświadczenie Caritas: „Nie możemy pozostać bierni wobec oczywistych kłamstw”

Podziel się