Szukaj

Niemcy: Imigrant zabił chłopca kopnięciem w głowę. Teraz został uniewinniony

25-11-2016 21:41
Morderstwo Niklasa P. w Niemczech
Podziel się

Sprawa brutalnego zabójstwa 17-letniego chłopca, które miało miejsce w maju br. w Bonn, wstrząsnęła całym krajem. Rodzina ofiary jednak nie doczeka się sprawiedliwości. 20-letni imigrant, który silnym kopnięciem w głowę nieprzytomnego nastolatka spowodował jego śmierć, nie odpowie za popełnioną zbrodnię.

Niklas P. najpierw został brutalny pobity przez grupę imigrantów, a potem z całej siły kopnięty w głowę przez 20-letniego Walida S., z pochodzenia Marokańczyka, który był głównym inicjatorem ataku. 17-letni chłopiec zmarł kilka dni później w szpitalu. W czasie uderzenia doszło do uszkodzenia żyły, co spowodowało wylew krwi do mózgu.

Okazuje się jednak, że Walid S. nie będzie sądzony za zabójstwo. Prokuratura wycofała oskarżenie, mimo ewidentnych dowodów winy Marokańczyka. W uzasadnieniu decyzji podano, że co prawda 17-latek został kopnięty, ale zmarł na wylew, „bo już wcześniej jego naczynia krwionośne były w złym stanie”.

Koniecznie przeczytaj: Niemcy: Imigranci spalili ośrodek dla uchodźców, bo… zabrakło Nutelli i żelków [WIDEO]

Czytaj też: Imigranci we Włoszech domagają się markowych ubrań - Hugo Bossa i Armaniego! To nie jedyne żądania...

Do tragicznego zajścia doszło w Bonn w nocy z 6 na 7 maja 2016 r., gdy 17-letni chłopiec, razem z siostrą i dwiema koleżankami wracał w nocy z koncertu. Po drodze zaczepiła ich grupa imigrantów, która wyraźnie dążyła do wywołania bójki. Jedna z koleżanek Niklasa zaczęła być też napastowana. Kiedy 17-latek chciał pokojowo rozwiązać konflikt, otrzymał mocny cios w głowę. Po tym jak upadł nieprzytomny na ziemię, Walid S. kopnął go z całej siły, również w głowę.

Warto przeczytać: Przerażające sceny. Imigranci próbują zgwałcić młodą dziewczynę [WIDEO]

Podziel się