Szukaj

Niemcy: imigrant usiłuje kupić IPhone’a za 1 euro [WIDEO]

15-02-2017 18:46
Imigrant chce kupić IPhone’a za 1 euro Fot. Jolanta Walczak / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Widok tzw. „uchodźców” ubranych w markową odzież ze smartfonami mało już kogo dziwi. Nagranie, które ukazało się w sieci pokazuje z kolei jak kuriozalnie może wyglądać zakup telefonu w salonie przez imigranta, który jeszcze nie ma najnowszego modelu IPhone’a.

Napływający do Europy „uchodźcy” często okazują się wyjątkowo roszczeniowi. Wielu z nich robi wszystko, aby dostać się do państw, które zaoferują im najwyższy poziom opieki socjalnej. Liczą na darmowe jedzenie, mieszkanie i jak największe zasiłki. Niektórzy wprost przyznają, że przyjechali do Europy, aby żyć na wysokim poziomie i nie musieć pracować. Przypadki wyłudzania zasiłków nawet przez lepiej sytuowanych imigrantów również nie należą do rzadkości.

Koniecznie przeczytaj: Niemcy: imigrant przyłapany na gorącym uczynku. Kierowca złapał go za szyję i nie chciał puścić! [WIDEO]

Czytaj też: Niemcy: Imigrant z Afryki molestował w pociągu 18 kobiet w ciągu zaledwie 2 godzin

Na poniższym nagraniu widać imigranta, który usiłuje w niemieckim salonie kupić IPhone’a za 1 euro. Nie wiadomo, czy wideo nie jest tzw. „fejkiem”, ale sytuacja jak najbardziej prawdopodobna.

Warto przeczytać: Imigrant z Iraku uzbrojony w maczetę napadł na bank tuż przy granicy z Polską! [WIDEO]

Podziel się