Szukaj

Niemcy w ohydny sposób drwią z Bożego Narodzenia. Najpierw obraźliwa okładka „Spiegel”, teraz haniebne bluźnierstwo [FOTO]

14-12-2017 13:46
Niemcy drwią z Bożego Narodzenia Twitter / screen Twitter
Podziel się

Niestety, przy okazji kolejnych Świąt Bożego Narodzenia Niemcy udowadniają, że ich kraj coraz bardziej oddala się od wartości, na których kiedyś się opierała cała Europa. Symbole chrześcijańskie albo są całkowicie usuwane z życia publicznego, albo w skandaliczny sposób wyszydzane. W tym samym czasie trwa coraz większa propaganda multikulturowości, skupiona ostatnio przede wszystkim na promocji islamu.

Niemiecki tygodnik „Spiegel” na okładce ostatniego wydania umieścił Świętą Rodzinę. Jednak bynajmniej nie chodziło o promocję chrześcijańskich świąt. Głównym tematem pisma była boom na zakupy w internecie. Dzieciątko Jezus zostało mieszczone w kartonie z logiem popularnej firmy wysyłkowej. Dodano także prześmiewczy dialog:

„Ja tego nie zamawiałem” – mówi św. Józef.

„Czy możemy go wymienić?” – pyta Maryja.

Koniecznie przeczytaj: Dorota Wellman o tradycyjnym spędzaniu świąt Bożego Narodzenia: „Współczuję tym, którzy muszą spotkać się z rodziną”

Czytaj też: Niemcy: Szkoła w Lüneburgu zmieniła charakter obchodów świąt Bożego Narodzenia. „Tradycyjne kolędy są niezgodne z islamem”

Jeszcze gorszy przykład drwin z najważniejszego dla chrześcijan symbolu pojawił się w „świątecznej” kampanii reklamowej internetowego portalu loteryjnego „Lottohelden” (pol.: „Bohaterowie Lotto”).

Półnaga kobieta została umieszczona na krzyżu. „Wierzę w siebie i wierzę w karmę, dobrą i złą” - komentowała kampanię modelka Sophia Thomalla.

Zdjęcie zamieścił na Twitterze publicysta portali wPolityce.pl i wSieci.pl Piotr Cywiński‏, który zauważył, że Mahomet, prorok islamu, nie jest wyśmiewany w podobny sposób w Niemczech.

„Odwagi zabrało?” - pyta Cywiński‏.

Jedno jest pewne. Niemieckie środowiska liberalne mają zdecydowanie inny stosunek do islamu niż do chrześcijaństwa. Muzułmańska ideologia i kultura, mimo problemów powodowanych w Niemczech przez imigrantów z Bliskiego Wschodu, jest promowana niemal na każdym kroku, nawet przy okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Więcej tutaj: Oto przy jakiej muzyce zamiast kolęd bawili się Niemcy, oglądający telewizję publiczną. Reakcja jednego z nich bezcenna… [WIDEO]

Warto przeczytać: Przerażające groźby terrorystów z Państwa Islamskiego. Chcą zaatakować w Watykanie podczas świąt Bożego Narodzenia[FOTO]

Podziel się