Szukaj

Nagranie z Wielkiej Brytanii. Nielegalni imigranci wysiadają z naczepy polskiego tira na środku autostrady [WIDEO]

25-09-2017 18:19
Imigranci wysiadają z naczepy polskiego tira, UK Fot. OnlineMagazin / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Problem z imigrantami nielegalnie przemieszczającymi się po Europie niestety stanowi problem także dla polskich firm transportowych. Jeden z kierowców podróżujących brytyjską autostradą M1 zarejestrował grupę pasażerów na gapę, którzy zaczęli wysiadać z naczepy polskiego tira.

Popularnym kierunkiem dla imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu, którzy przedostali się na Stary Kontynent jest Wielka Brytania. Nielegalnie podróżujący imigranci, aby dostać się na Wyspy, nie korzystają jednak z normalnych środków transportu i nie wykupują biletu na pociąg czy samolot. Najchętniej włamują się do naczep tirów, najczęściej bez wiedzy kierowców.

Tym razem do szybkiej „podwózki” wykorzystali polską ciężarówkę. Imigranci, kiedy zorientowali się, że są w Wielkiej Brytanii, przebili plandekę tira i zaczęli wysiadać bezpośrednio na środku autostrady. Pozwoliła im na to mała prędkość poruszających się w korku pojazdów.

Koniecznie przeczytaj: Gerard Depardieu twierdzi, że imigranci są... „jedyną szansą” dla Europy

Czytaj też: Wymowna scenka. Imigranci z Afryki podrywają zachwycone nimi Niemki. „Panujemy nad nimi. Jesteśmy królami!” [WIDEO]

Warto przeczytać: Wymowne zestawienie. Muzułmańskie dzieci w Wielkiej Brytanii krzyczące „Allah Akbar” i mali patrioci z Polski [WIDEO]

Podziel się