Szukaj

USA: Złodziej próbował rozbić szybę podczas włamania do budynku. Bardzo szybko tego pożałował [wideo]

04-10-2018 17:47
Nieudany napad w USA Fot. RT / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Jak poinformowała telewizja RT, policja z Maryland poszukuje mężczyzny, który próbował włamać się do jednego z budynków. Na nagraniu z monitoringu widać, że sprawca chciał wybić szybę kamieniem, ale rzucił nim tak nieszczęśliwie, że sam został poszkodowany.

Policja z Maryland w Stanach Zjednoczonych poinformowała, że do próby włamania doszło 20 września br. By ułatwić identyfikację złodzieja, śledczy opublikowali nagranie z monitoringu, na którym widać, że niedoszły złodziej nie do końca przemyślał swój plan działania.

Na filmie widzimy bowiem, że mężczyzna rzucił kamieniem w okno. Jednak zrobił to w taki sposób, że ten odbił się i trafił prosto w rabusia. Złodziej mocno odczuł skutki uderzenia, bowiem wyraźnie zamroczony upadł na ziemię. Dopiero po dłuższej chwili wstał i odszedł z miejsca zdarzenia.

Koniecznie przeczytaj: USA: Autonomiczny samochód Ubera potrącił śmiertelnie pieszą na drodze. Policja opublikowała dramatyczne nagranie z wypadku [wideo]

Czytaj też: Patologia. 13-latka brutalnie pobiła 40-letnią kobietę w Głogowie. Nagranie opublikowała policja [WIDEO]

Policjanci wyjaśnili, że mężczyzna nie rozbił witryny, ponieważ była chroniona przez kuloodporną szybę. Śledczy poinformowali również, że to nie pierwsza próba włamania do tego budynku, ponieważ wcześniej dwóch innych złodziei usiłowało wejść w ten sam sposób do środka.

Warto przeczytać: Policja publikuje nagranie z zatrzymania dwóch Algierczyków, którzy molestowali 14-latkę w Gdyni [WIDEO]

Podziel się