Szukaj

UK: Niezwykle groźny wypadek na rondzie. Samochód dosłownie wyleciał w powietrze [wideo]

14-09-2018 18:03
Wypadek na rondzie w UK Fot. SWINSTV / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

W brytyjskim mieście Attleborough doszło do groźnego wyglądającego wypadku. Kierowca jadący z nadmierną prędkością uderzył w wyspę na rondzie, w wyniku czego jego samochód wzbił się w powietrze. Całe zdarzenie nagrał jadący z tyłu motocyklista.

35-letni motocyklista Andy Dayner jechał z zainstalowaną w kasku kamerą, dzięki temu zdołał zarejestrować przebieg wypadku. Na jego nagraniu widać, jak jadący z nadmierną prędkością kierowca samochodu przecina jezdnię ronda, uderza w wyspę i wzbija się w powietrze.

W rozmowie z mediami autor nagranie potwierdził, że prowadzącemu pojazd mężczyźnie nic poważnego się nie stało:

Jechałem motocyklem dokładnie za tym autem, więc wszystko dokładnie widziałem. Zatrzymałem się, podobnie jak kilka innych osób, bo chciałem sprawdzić, w jakim stanie jest kierowca. Trzeba go było wyciąć z auta, ale nic poważnego mu się nie stało.

Koniecznie przeczytaj: Szokujące nagranie. Kierowca zapatrzył się w swój telefon i doprowadził do tragicznego wypadku [wideo]

Czytaj też: Wielka rzeź bocianów podróżujących do Afryki. Wiele z nich nie dotrze do celu

Warto przeczytać: Szokujące nagranie z przedmieść Paryża obiegło sieć. Nastolatek został skatowany przez imigrantów [+18 wideo]

Podziel się