Szukaj

Groźny wypadek na jednej z amerykańskich dróg. W trakcie jazdy wypadło dziecko w foteliku [wideo]

18-01-2019 15:51
Wypadek w USA Fot. KARE 11 / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Jak poinformował „Daily Mail”, do niecodziennego i dość niebezpiecznego zdarzenia doszło w amerykańskim Mankato w stanie Minnesota. Otóż na jednej z tamtejszej dróg z samochodu wypadł fotelik wraz z dzieckiem. Tylko dzięki odpowiedniej reakcji kierowcy, który jechał z tyłu, udało się uniknąć tragedii.

Na nagraniu opublikowanym w sieci widzimy, że matka dziecka, która prowadziła samochód nie zauważyła, że jej dziecko wypadło z pojazdu i kontynuuowała swoją jazdę. 

Zdarzenie zakończyło się jednak szczęśliwie, dzięki kierowcy jadącemu z tyłu. Mężczyzna natychmiast zatrzymał pojazd i pomógł dziecku. Jak się okazało, nie doznało ono żadnych obrażeń. 

Z relacji mediów wynika, że dwulatka była poprawnie przypięta do fotelika, jednak sam fotelik był źle zamontowany w samochodzie. Kobieta odpowie prawdopodobnie za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo.

Koniecznie przeczytaj: USA: Autonomiczny samochód Ubera potrącił śmiertelnie pieszą na drodze. Policja opublikowała dramatyczne nagranie z wypadku [wideo]

Czytaj też: Wstrząsające nagranie ze stacji benzynowej w USA. Porwana kobieta ucieka z bagażnika samochodu [WIDEO]

 

 

Warto przeczytać: Makabryczny wypadek zarejestrowany przez kamerę. Dwaj motocykliści giną jeden po drugim [WIDEO]

Podziel się