Szukaj

Rosja: Samochód rozerwał się na pół. Kierowca nie doznał żadnych obrażeń [wideo]

22-05-2019 17:05
Wypadek w Rosji Fot. Россия 24 / YouTube.com / YouTube
Podziel się

Jak podaje TVP Info do niecodziennego wypadku doszło na południu Moskwy. Z nagrań naocznych świadków wynika, że samochód osobowy, którym podróżowały dwie osoby dosłownie rozpadł się na pół. Co zaskakujące, zarówno kierowca, jak i pasażer wyszli z tego zdarzenia bez szwanku.

Z ustaleń telewizji NTV wynika, że samochód osobowy uderzył w latarnię z prędkością ok. 200 km/h. Ogromna siła spowodowała, że pojazd rozerwał się na pół, a jeden z foteli wyleciał na ulicę.

Kierowca oraz jadący wraz z nim pasażer prawdopodobnie wyszli z wypadku bez poważniejszych obrażeń, ponieważ zanim przyjechały służby, uciekli z miejsca zdarzenia. Przybyłych na miejsce wypadku funkcjonariuszy policji zdziwiło m.in. to, że zarówno w pojeżdzie, jak i w jego okolicy nie było najmniejszych śladów krwi.

Koniecznie przeczytaj: Gliwice: Audi wypadło z drogi i zmiotło wiatę przystankową. Pijany kierowca i pasażerowie próbowali uciec [wideo]

Czytaj też: Przerażający wypadek na przejeździe kolejowym koło Torunia. Kierowca wjechał wprost pod rozpędzony pociąg [WIDEO]

W sprawie trwa śledztwo.

Warto przeczytać: To nagranie mrozi krew w żyłach. Koszmarnie wyglądający wypadek na Zakopiance [wideo]

Podziel się