Szukaj

17-latka zmusiła dwóch imigrantów do ucieczki. Wydawało im się, że nastolatka będzie łatwym celem, ale boleśnie się przeliczyli [wideo]

21-04-2018 12:51
Młoda Niemka napadnięta przez imigrantów Fot. WELT / YouTube / screen YouTube
Podziel się

W Niemczech doszło do napaści na 17-letnią Niemkę. Choć dziewczyna została zaatakowana od tyłu przez dwóch imigrantów, nastolatka pokazała, że nawet w takiej sytuacji potrafi sobie poradzić. Mężczyźni po chwili rzucili się do ucieczki.

17-letnia dziewczyna spokojnie szła na przystanek stacji metra Vierhofer Platz w Essen. Nagle nastolatkę zaatakował od tyłu imigrant. Napadnięta otrzymała cios w głowę butelką. Następnie została złapana, napastnik próbował ją powalić na ziemię.

Po chwili do swojego kolegi dołączył jego znajomy. Widząc, że dziewczyna stawia opór, próbowali obezwładnić ją we dwóch. Nastolatka wiedziała jednak, jak należy się bronić w takiej sytuacji. Wyrwała się z uścisku, następnie za pomocą ciosów łokciami oraz kopnięć przepędziła napastników.

Koniecznie przeczytaj: Niemcy: Grupa nastolatków pobiła 11-letniego chłopca z Polski. „Poszkodowane dziecko trafiło do szpitala, gdzie otrzymało pomoc”

Czytaj też: Tak wyglądają współczesne parki miejskie w Niemczech. Internauci nie mają żądnych wątpliwości: „Imigranci prędzej, czy później przejmą miasta” [wideo]

Całe zajście zarejestrowały kamery metra. Nagranie udostępniła niemiecka policja, która zidentyfikowała już sprawców ataku. Jeden z nich został już aresztowany.

Warto przeczytać: Niemiecka Partia Zielonych znalazła swój sposób na rozwiązanie problemu braku opieki nad osobami starszymi. „Trzeba ułatwić przyznawanie prawa pobytu”

Podziel się