Szukaj

Tak muzułmanie przejmują angielskie miasta. Wymowny napis w Birmingham to tylko jeden z wielu przykładów [FOTO]

18-08-2017 16:38
Birmingham, muzułmanie,UK
Podziel się

Wielka Brytania to kolejny europejski kraj, w którym widać, że muzułmanie nie mają żadnego zamiaru integrować się. Rasistowski napis, który pojawił się w jednej z dzielnic Birmingham tylko to potwierdza.

„Żadnych białych po godz. 20.00” - takie graffiti pojawiło się na ścianie budynku w Alum Rock, dzielnicy angielskiego Birmingham, w której większość stanowią muzułmanie (głównie pochodzący z Pakistanu i Bangladeszu).

Napis wywołał oburzenie większości „białych” mieszkańców Birmingham, którzy stanowią obecnie 60% populacji całego miasta. Sam napis został również szybko zamazany.

W sprawie wypowiedział się muzułmański radny Ansar Ali Khan, który potępił autora rasistowskiego graffiti.

Koniecznie przeczytaj: Wymowne zestawienie. Muzułmańskie dzieci w Wielkiej Brytanii krzyczące „Allah Akbar” i mali patrioci z Polski [WIDEO]

Czytaj też: Szokujące zachowanie imigranta w Wielkiej Brytanii. W ohydny sposób pokazał Anglikom, jak ich „szanuje” [WIDEO]

Jest nie do zaakceptowania, żeby takie dzielące napisy pojawiały się w tak zróżnicowanym społeczeństwie, które obejmuje ludzi o różnym kolorze i [pochodzących] z różnych środowisk – powiedział Khan.

Nie możemy pozwolić, żeby [autorom graffiti] uszło to na sucho. Oni starają się wzniecić ferment w naszych spokojnych dzielnicach. Społeczność jest tu ze sobą silnie związana i razem musimy pozostać czujni, a także wykorzenić rasistów spośród nas – dodał.

Zastanawia jednak, czy to nie jest próba zakłamywania rzeczywistości. Muzułmanie rzadko kiedy chcą być częścią „zróżnicowanego społeczeństwa”, a zamiast tego wolą tworzyć kolejne strefy „no-go”, nad którymi przejmują pełną kontrolę. Co więcej, Brytyjczycy nie utrudniają im tego. Wręcz przeciwnie - co pokazuje sytuacja opisana poniżej:

 

Warto przeczytać: Brytyjczyk w czasie spaceru po Londynie natknął się na stoisko muzułmanów. Był zszokowany tym, co zobaczył [wideo]

Podziel się