Szukaj

Dramatyczne krzyki pasażerów i widoczny ogień. Są nagrania z wnętrza płonącego samolotu [wideo]

06-05-2019 14:31
katastrofa samolotu w Moskwie Fot. Jarosław Kociszewski/Alexey / Twitter / Twitter
Podziel się

Wczoraj w katastrofie samolotu pasażerskiego w Moskwie zginęło 41 osób. Do sieci trafiły dramatyczne nagrania, które zarejestrowano na pokładzie płonącego samolotu.

Do katastrofy samolotu Suchoj Superjet 100 rosyjskich linii lotniczych Aerofłot doszło wczoraj wieczorem na moskiewskim lotnisku Szeremietiewo. Maszyna, która najprawdopodobniej ulega awarii w wyniku uderzenia pioruna, niecałe pół godziny po starcie musiała awaryjnie lądować.

Trudne warunki pogodowe sprawiły, że pilotowi udało się wylądować dopiero przy przy drugim podejściu, przy czym samolot uderzył kilka razy o pas startowy. Już po wylądowaniu z tyłu maszyny wybuchł pożar. Według relacji świadków ogień rozprzestrzeniał się błyskawicznie.

Koniecznie przeczytaj: Przerażające lądowanie polskiego samolotu. Szybka reakcja pilota w walce z silnym wiatrem [WIDEO]

Czytaj też: USA: Brutalnie wyrzucili pasażera z samolotu, bo zabrakło miejsca dla pracowników [WIDEO]

W mediach społecznościowych krążą dramatyczne nagrania z wnętrza płonącego samolotu. Na pokładzie doszło do paniki. Słychać krzyki pasażerów.

Na drugim filmie słychać apel „Uspokójcie się”, a potem „Wychodźcie!".

Warto przeczytać: O krok od tragedii tuż przed rozpoczęciem Zimowych Igrzysk Olimpijskich. Władimir Putin wyraził zgodę na zestrzelenie samolotu pasażerskiego

Podziel się