Szukaj

Nagranie z zamachu w Londynie. Terroryści szukają kolejnych ofiar [WIDEO]

05-06-2017 17:31
Zamachowcy z Londynu screen
Podziel się

Pojawiło się nagranie, na których widać trzech zamachowców, którzy w sobotę dokonali zamachu w Londynie. Terroryści szli ulicą na Borough Market w poszukiwaniu kolejnych ofiar.

Bilans ostatniego tragicznego zamachu w Londynie to 7 osób zabitych, 48 rannych, w tym 21 osób znajdujących się w poważnym stanie. Trzech zamachowców najpierw staranowało furgonetką przechodniów na moście London Bridge. Potem muzułmanie wysiedli z auta i zaczęli zabijać nożami.

Napastnicy w poszukiwaniu kolejnych ofiar udali się do pobliskich restauracji i pubów zlokalizowanych na Borough Market. Ostatnio opublikowane w mediach nagranie pokazuje, z jakim spokojem zamachowcy przeprowadzali rzeź. Trzech terrorystów przechadzało się ulicą, szukając najlepszego miejsca do zabijania kolejnych osób.

Koniecznie przeczytaj: Wstrząsająca relacja kobiety, która cudem przeżyła zamach w Londynie [WIDEO]

Czytaj też: Zamach w Londynie. Van wjechał w tłum ludzi na moście [FOTO + WIDEO]

Niestety napastnikom, przed tym jak zostali zastrzeleni przez policję, udało się wtargnąć do kilku miejsc, gdzie bawili się ludzie. Terroryści długimi nożami ranili wiele osób, w tym kilka śmiertelnie. Jednej z kobiet poderżnęli gardło, innej zadali kilkanaście ciosów w klatkę piersiową.

W mediach pojawią się kolejne informacje o zamachowcach. Okazuje się, że jeden z terrorystów, 27-letni muzułmanin o ksywce „Abz”, pojawił się… w brytyjskim dokumencie o dżihadystach, który pokazano w stacji Channel 4.

Warto przeczytać: Kamera zarejestrowała moment, w którym policjanci zastrzelili trzech terrorystów w Londynie [WIDEO 18+]

Podziel się