Szukaj

Ukraińscy internauci zachwyceni postawą prezydenta Andrzeja Dudy. Nagranie z jego udziałem podbija sieć [wideo]

06-02-2019 18:03
Andrzej Duda na zakupach Fot. Руслан Лахман / Facebook.com
Podziel się

Ukrainiec mieszkający w Polsce nagrał prezydenta Andrzeja Dudę podczas robienia zakupów. Film pochodzący z okresu świąt Bożego Narodzenia stał się niezwykle popularny wśród jego rodaków. W naszym kraju nagranie stało się znane za sprawą prezydenckiego fotografa Jakub Szymczuka, który udostępnił je w mediach społecznościowych.

Autor nagrania przesłał film swojemu bratu. Ten postanowił natychmiast udostępnić go w sieci. Jak się okazało, materiał stał się niezwykle popularny wśród ukraińskich internautów. Na te moment ma prawie 2 miliony wyświetleń.

Na nagraniu widzimy, jak prezydent naszego kraju sam robi zakupy. O ile dla nas Polaków nie ma tym zdarzeniu nic nadzwyczajnego, to według Ukraińców jest to sytuacja niecodzienna. W swoich komentarzach wyrażali zachwyt i zarazem zdziwienie, że tak ważny polityk osobiście kupuje produkty w sklepie. 

Koniecznie przeczytaj: To nagranie podbija sieć. Andrzej Duda swoim żartem rozśmieszył Koreańczyków. Prezydent w zabawny sposób zawiązał do zimowych igrzysk olimpijskich [WIDEO]

Czytaj też: Prezydent Andrzej Duda bardzo zdecydowanie o relacjach z Ukrainą: „To jest coś nie do przyjęcia” [WIDEO]

O popularności nagrania poinformował na Twitterze prezydencki fotograf Jakub Szymczuk: 

47 tysięcy udostępnień, ukraiński facebook tuż przed świetami huczał, Polski Prezydent sam robi zakupy. W komentarzach pełen podziw, a pracujący w Polsce Ukrainiec (autor nagrania) zaskoczony;)

Warto przeczytać: Czy prezydent Andrzej Duda weźmie udział w Marszu Niepodległości?

Podziel się