Szukaj

Nagranie z Polski robi furorę na znanym portalu. Zachowanie nastolatków z Nysy zszokowało internautów [WIDEO]

07-10-2017 15:15
Nagranie z Nysy, nastolatkowie pomagają bezdomnemu Fot. pop cornholio / liveleak.com / screen
Podziel się

Na portalu LiveLeak.com opublikowano wczoraj nagranie z Nysy. Widać na nich grupę nastolatków, która postanowiła zrobić dobry uczynek i pomóc bezdomnej osobie. Filmik z miejsca stał się hitem i jest szeroko komentowany przez internautów z całego świata.

Film z Nysy, zarejestrowany przez kamery miejskiego monitoringu, kilka miesięcy temu pokazała straż miejska, aby udowodnić, że polska młodzież nie zawsze tylko rozrabia. Na nagraniu widać, jak trzech nastolatków podchodzi do ławki, na której śpi bezdomny. Jeden z nich trzyma pod pachą białe zawiniątko. Okazuje się, że to kołdra. Chłopcy okrywają nią śpiącego mężczyznę i odchodzą.

Nagranie cieszyło się ogromną popularnością w Polsce, teraz podbiło serca internautów również za granicą. Mimo iż filmik z Nysy został opublikowany na LiveLeak.com przed zaledwie kilkunastoma godzinami, to materiał ma już kilkaset komentarzy. Większość osób jest w szoku, a zarazem pełna podziwu. Materiał z Polski jako jeden z nielicznych filmów umieszczanych w sieci pokazuje coś dobrego. Niektóre komentarze są bardzo wymowne. Nie brak głosów chwalących Polskę i Polaków.

Koniecznie przeczytaj: Pytanie zadanie w czeskich „Milionerach” robi furorę w polskim internecie [FOTO]

Czytaj też: Przerażające nagranie z Francji zbulwersowało internautów. Czarnoskóry imigrant wypchnął z okna białą dziewczynę. Nastolatka zwijała się z bólu [wideo]

Ci pop***rzeni Polacy. Nienawidzę ich. Mają za dobre serca. Pracowałem kiedyś z kilkoma Polakami i wszyscy byli porządnymi ludźmi - pisze jeden z internautów.

To zaskakujące – widzieć na nagraniu nastolatków, którzy zbliżają się do kogoś i… robią coś dobrego – dodaje kolejna osoba.

Żaden z nich nie filmuje tego, aby zyskać rozgłos na YouTubie. Nie są fałszywymi „miłymi ludźmi” - komentuje inny.

Myślę, że wcześniej go zabili i teraz przykrywają ciało – żartuje jeden z internautów.

Ten koc nasączony jest benzyną – wtóruje mu inny.

Dlaczego zachowanie, które jest normalne tak nas dziwi. Co stało się z tym światem? - pisze kolejna osoba.

Gdzieś w Polsce są rodzice, którzy wychowali dobrze swoje dzieci – komentuje jeden z internautów.

Polska to nie Niemcy czy Francja – dodaje drugi.

Musiałeś zapomnieć, że w Polska jest białym krajem, w którym przeważają katolicy – zaznacza inny.

Jestem taki zazdrosny. Nie ma kursów różnorodności, nie ma muzułmanów, nie ma Justina Trudeau! Kanada jest już zgubiona – pisze kanadyjski internauta.

Nie wpuścili muzułmanów i mają dobre serca. Coraz bardziej podziwiam Polaków – dodaje internauta z USA.

 

Warto przeczytać: Przerażające nagranie spod Warszawy. Rozpędzony pociąg dosłownie zmiótł kobietę na przejściu kolejowym [WIDEO +18]

Podziel się