Szukaj

To nagranie wywołało burzę. Prezydent Brazylii zamieścił wyjątkowo szokującą scenę z karnawału [+18 wideo]

07-03-2019 22:56
Jair Bolsonaro, LGBT Fot. Senado Federal/Jair Bolsonaro / flickr.com/Twitter / CC BY 2.0
Podziel się

Nowy prezydent Brazylii nie ukrywa swojego negatywnego stosunku do środowisk LGBT. Jair Bolsonaro niejednokrotnie krytykował homoseksualistów za sianie publicznego zgorszenia. Tym razem polityk chcąc uzasadnić swoje racje, zamieścił na Twitterze film, który zszokował wiele osób.

Na nagraniu zarejestrowanym podczas karnawału w São Paulo uchwycono wyjątkowo ohydne zachowanie dwóch mężczyzn. Jeden z nich wkładał sobie palce do odbytu, drugi oddawał na niego mocz.

W to zamieniło się wiele imprez brazylijskiego karnawału

- skomentował na Twitterze Jair Bolsonaro.

Nie czuję się dobrze, pokazując to, ale musimy ujawnić prawdę społeczeństwu, aby było świadome

- tłumaczył prezydent Brazylii.

Koniecznie przeczytaj: Prawicowy gej ostro krytykuje środowiska LGBT: „Ideologia gender jest antynaukowa. To absurd” [wideo]

Czytaj też: Zofia Klepacka o rządach Rafała Trzaskowskiego: „Czy mój dziadek walczył o taką Warszawę w Powstaniu?” [foto]

Nagranie poniżej:

Film ma już ponad 5 mln wyświetleń.

Tweet prezydenta wywołał skrajne reakcje. Lewicowe media skrytykowały Bolsonaro za umieszczanie filmu, który można uznać za pornografię. Z drugiej strony przekonywały, że obscenicznego zachowania nie można utożsamiać z całym ruchem LGBT, a takie zdarzenia należą do rzadkości.

Wielu internautów poparło jednak postawę prezydenta Brazylii. Na Twitterze szybko popularność zyskał hashtag #BolsonaroTemRazão (Bolsonaro ma rację).

Warto przeczytać: Złodzieje próbowali okraść mężczyznę na ulicy. Bardzo szybko tego pożałowali [wideo]

Podziel się