Szukaj

Nagranie z atakiem nożownika w Paryżu. Muzułmanin zaatakował maczetą mężczyznę niosącego alkohol [WIDEO]

01-06-2017 02:40
Muzułmanin atakuje maczetą mężczyznę z alkoholem w Paryżu Fot. RAW LEAKS NEWS / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Monitoring sklepu zarejestrował atak nożownika, do którego doszło we wtorek 30 maja br. około godziny 21.00 w 13 dzielnicy Paryża. Muzułmanin, który miał na sobie arabską dżelabę, nagle spod ubrania wyciągnął bardzo długi nóż i zaatakował wychodzącego z supermarketu mężczyznę, który niósł w ręce butelki z piwem.

Na szczęście zaatakowany mężczyzna zrobił unik i zasłonił się ramieniem. Interweniował także drugi wychodzący ze sklepu klient, prawdopodobnie znajomy ofiary, który chwycił napastnika za gardło. Mężczyzna w porę odskoczył od muzułmanina, który usiłował go dźgnąć. Wkrótce na miejscu zdarzenia pojawiły się także inne osoby, co spowodowało, że napastnik wycofał się i uciekł.

Jak podaje francuski „Le Point”, nożownik, którego udało się szybko zidentyfikować na podstawie zapisu z kamery, został zatrzymany w środę w północnej części Paryża. Francuska policja przekazała, że nie ma informacji, aby muzułmanin był podejrzewany o terroryzm lub uległ „radykalizacji”. Śledczy sprawdzają, czy znał mężczyznę, którego zaatakował.

Koniecznie przeczytaj: Cristiano Ronaldo wziął udział w kampanii promującej… ramadan [FOTO + WIDEO]

Czytaj też: Zdjęcie, która podbija Internet. Ramadan jako „nowa szwedzka tradycja” [FOTO]

Zapewne to, że niedawno rozpoczął się ramadan (świty dla muzułmanów miesiąc, w którym obowiązuje ścisły post od świtu do zmierzchu, a alkohol jest szczególnie źle widziany) oraz fakt, że zaatakowany mężczyzna niósł w ręce butelki z piwem zapewne jest zupełnie przypadkowe…

Moment ataku na nagraniu poniżej:

Warto przeczytać: Wulgarny atak na dziennikarkę TVP. „Rydzyk ją jeszcze pewnie nie wyp***lił...” [WIDEO]

Podziel się