Szukaj

Nagranie przed zbiorowym gwałtem w Londynie. Imigrant zaoferował samotnej kobiecie „pomoc” [WIDEO]

11-06-2017 15:23
Imigrant udaje dobrego Samarytanina w Londynie Fot. INTERNATIONAL NEWZ / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Londyńska policja opublikowała nagranie, które zostało zarejestrowane na chwilę przed tym, jak grupa imigrantów zgwałciła grupowo samotną kobietę. Jeden z mężczyzn najpierw zdobył zaufanie 34-latki i zaoferował jej „pomoc”.

Kobieta wracała ze spotkania ze znajomymi. Tuż po północy na jednej z ulic w Covent Garden w Londynie zaczęło za nią iść dwóch mężczyzn. Wkrótce do 34-latki podszedł trzeci nieznajomy, który udawał dobrego Samarytanina i zaoferował jej pomoc. Powiedział, że będzie jej towarzyszył, aby uchronić ją przed napadem. Kobieta mu zaufała.

Niestety to był podstęp, a „pomocny” mężczyzna okazał się być w zmowie z pozostałymi imigrantami idącymi z tyłu. 34-latka została zaciągnięta do ciemnego zaułku i zbiorowo zgwałcona.

Koniecznie przeczytaj: Muzułmanie w Londynie odebrali listy z pogróżkami

Czytaj też: Świadek zamachu w Londynie, ukrywając się przed islamskim terrorystą, przekonuje, że… „to nie muzułmanie” [WIDEO]

Na nagraniu widać trzech trzech mężczyzn o bliskowschodnim wyglądzie. Wszyscy noszą długie brody charakterystyczne dla muzułmanów. Policja publikując film, opisała ich jako „Azjatów”.

Warto przeczytać: Kolejny „zamach” na meczet w Londynie. Muzułmanie zaatakowani… łyżką do butów [WIDEO]

Podziel się