Szukaj

Włochy: Nagi imigrant dewastował miasto Bolzano. Tak wyglądała jego szaleńcza akcja [wideo]

29-01-2019 16:27
Nagi imigrant we Włoszech Fot. Il Dolomiti / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Jak donosi włoski dziennik „La Voce del Trentino”, w niedzielę 34-letni, zupełni nagi imigrant z Togo atakował ludzi i dewastował pojazdy oraz budynki znajdujące się w mieście Bolzano. W trakcie pościgu za mężczyzną ucierpiało dwóch funkcjonariuszy. Obrażenia jednego z nich są poważne.

Z relacji mediów wynika, że 34-letni imigrant z Togo, z nieustalonych jak dotąd przyczyn, będąc zupełnie nagim, wyszedł na ulicę o godz. 7:30. Następnie przy pomocy kija bejsbolowego zaczął atakować przechodniów, a także dewastować budynki oraz pojazdy. Straty, które wyrządził szacowane są na tysiące euro.

Imigrant został schwytany przez policjantów dopiero po długim pościgu. Mężczyzna chcąc uniknąć aresztowania, m.in. skakał z pojazdu na pojazd. W trakcie tej interwencji ucierpiało dwóch funkcjonariuszy. Jeden z nich ma poważne obrażenia.

Koniecznie przeczytaj: Włochy: Polak znaleziony martwy w ciężarówce. „Śmierć z powodu nieludzkich warunków pracy” [foto+wideo]

Czytaj też: Imigrant brutalnie zgwałcił 9-letnią dziewczynkę. Będzie mógł wrócić do Szwecji po 15 latach

Szaleńczą akcję Togijczyka dosadnie skomentował miejski radny i sekretarz oddziału Ligi, Mirko Bisesti:

34-letni imigrant z Togo, który pracuje w byłym ośrodku dla uchodźców Alimarket w Bolzano, nagi i dzierżący kij, oszalał, zagrażając życiu osób postronnych i przedstawiceli organów ścigania. Wszystko to w Bolzano, w 2019 roku … Czekamy na przeciwników dekretów Salvini’ego.

Warto przeczytać: Niemcy: 33-letni imigrant z Egiptu udusił 7-letnią dziewczynkę. W ten sposób chciał ukarać żonę

Podziel się