Szukaj

To trzeba zobaczyć. W taki sposób muzułmański sportowiec zareagował na widok kobiety w bikini [wideo]

09-06-2018 19:46
Muzułmanin i kobieta w bikini Fot. Onlinemagazin / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Radykalni wyznawcy islamu nie tolerują kobiet, które pokazują swoje ciało, zwłaszcza jeżeli ubrane są tylko w skąpe bikini. Muzułmański sportowiec nie mógł zmusić hostessy, aby się zakryła, wpadł więc na inny pomysł.

Na nagraniu widzimy moment wręczania medali dla zwycięskim sportowców. Wśród nich znalazł się radykalny muzułmanin z długą brodą i charakterystycznym nakryciem głowy.

Dla wyznawcy islamu nie lada problem stanowiła hostessa asystująca przy wręczaniu odznaczeń, która ubrana była tylko w skąpe bikini i szpilki, a więc zdecydowanie w sprzeczności z Koranem uznającym, że kobiety powinny się zakrywać przed widokiem mężczyzn.

Koniecznie przeczytaj: Elbląg: Kobieta wyprzedzała sznur aut i jechała na czołówkę. Twierdziła, że „inni kierowcy powinni jej ustąpić” [wideo]

Czytaj też: Imigranci brutalnie pobili i zgwałcili Włoszkę. Kobieta przeżyła prawdziwe piekło: „Wiesz, ile już zabiliśmy kobiet? Wyrzucamy je tu w workach”

Muzułmanin nie mógł wpłynąć na strój kobiety, zrobił więc jedyną rzecz, która najpewniej wydała mu się w tym momencie właściwa. Mężczyzna… zakrył sam siebie, zasłaniając twarz czapką.

Nagranie poniżej:

Warto przeczytać: Kobieta była pewna, że kupiła pieska. Była w szoku, gdy zobaczyła, że zwierzę dużo je i wyrasta na… niedźwiedzia [wideo]

Podziel się