Szukaj

Muzułmanka w Szwecji chciała uniknąć aresztowania. Zastosowała groteskową taktykę obrony. Nie wyszło... [WIDEO]

11-06-2017 09:34
Zatrzymanie muzułmanki, Szwecja Fot. great patriot20 / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Szwecja od kilku lat ma poważny problem z przestępczością wśród muzułmańskich imigrantów, którzy nie chcą się asymilować. Zazwyczaj prawo łamią mężczyźni, jednak nie zawsze. Z nagrania opublikowanego w sieci widać, jak szwedzka policja próbuje zatrzymać muzułmankę, która broni się przed aresztowaniem w dość nietypowy sposób.

Mieszkańcy pobliskiego budynku nagrali moment zatrzymania przez szwedzką policję muzułmańskiej kobiety. Na zarejestrowanym filmie widać, jak dwóch funkcjonariuszy wyciąga ją z samochodu i zaczyna prowadzić do radiowozu. Choć muzułmance nie dzieje się żadna fizyczna krzywda, kobieta wydziera się wniebogłosy.

Kuriozalna taktyka, która być może miała za zadanie skruszyć serca policjantów lub zawiadomić całą okolicę o aresztowaniu, na nic się zdała i wrzeszcząca kobieta została w końcu doprowadzona do radiowozu. Osoby nagrywające całe zdarzenie miały wyjątkowy ubaw.

Koniecznie przeczytaj: Europejscy muzułmanie nie chcą potępić terroryzmu

Czytaj też: Szwecja zamierza wprowadzić cenzurę. Chodzi o imigrantów

Warto przeczytać: Świadek zamachu w Londynie, ukrywając się przed islamskim terrorystą, przekonuje, że… „to nie muzułmanie” [WIDEO]

Podziel się