Szukaj

Muzułmanka w Szwecji chciała uniknąć aresztowania. Zastosowała groteskową taktykę obrony. Nie wyszło... [WIDEO]

11-06-2017 09:34
Zatrzymanie muzułmanki, Szwecja Fot. great patriot20 / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Szwecja od kilku lat ma poważny problem z przestępczością wśród muzułmańskich imigrantów, którzy nie chcą się asymilować. Zazwyczaj prawo łamią mężczyźni, jednak nie zawsze. Z nagrania opublikowanego w sieci widać, jak szwedzka policja próbuje zatrzymać muzułmankę, która broni się przed aresztowaniem w dość nietypowy sposób.

Mieszkańcy pobliskiego budynku nagrali moment zatrzymania przez szwedzką policję muzułmańskiej kobiety. Na zarejestrowanym filmie widać, jak dwóch funkcjonariuszy wyciąga ją z samochodu i zaczyna prowadzić do radiowozu. Choć muzułmance nie dzieje się żadna fizyczna krzywda, kobieta wydziera się wniebogłosy.

Koniecznie przeczytaj: Europejscy muzułmanie nie chcą potępić terroryzmu

Czytaj też: Szwecja zamierza wprowadzić cenzurę. Chodzi o imigrantów

Kuriozalna taktyka, która być może miała za zadanie skruszyć serca policjantów lub zawiadomić całą okolicę o aresztowaniu, na nic się zdała i wrzeszcząca kobieta została w końcu doprowadzona do radiowozu. Osoby nagrywające całe zdarzenie miały wyjątkowy ubaw.

Warto przeczytać: Świadek zamachu w Londynie, ukrywając się przed islamskim terrorystą, przekonuje, że… „to nie muzułmanie” [WIDEO]

Podziel się