Szukaj

Muzułmanka w burce wyciągana z autobusu przez antyterrorystów w Londynie [WIDEO]

04-05-2017 09:33
Muzułmanka w burce wyciągana z autobusu przez antyterrorystów w Londynie
Podziel się

Nagranie opublikowane przez „Daily Mail” pokazuje moment, w którym brytyjska policja zatrzymuje w Londynie kobietę w burce. Krzycząca muzułmanka wyciągana jest siłą z miejskiego autobusu.

Zdarzenie miało miejsce 26 kwietnia na Willesden Road w Londynie. Kilku oficerów policji w ubraniach cywilnych zatrzymało około 20-letnią muzułmankę w ramach akcji antyterrorystycznej. Funkcjonariusze, po tym jak udało im się wyciągnąć z autobusu krzyczącą kobietę przeszukali jej torbę i odsłonili zasłonę twarzy, aby móc ją zidentyfikować.

Jak poinformował Scotland Yard, muzułmanka nie została aresztowana. Policja aresztowała jednak towarzyszącego jej mężczyznę, która prawdopodobnie ma związki z terrorystami. Podejrzany rzucił się do ucieczki, ale policji udało się go dogonić i zatrzymać.

Koniecznie przeczytaj: Muzułmanie transportowali krowy. Zauważyli to radykalni hindusi. Skończyło się tragicznie [WIDEO]

Czytaj też: Muzułmanie grożą angielskiemu DJ-owi. Za remiks islamskiego wezwania do modlitwy [WIDEO]

W poniedziałek w ramach akcji antyterrorystycznej londyńska policja aresztowała również trzy kobiety we wschodniej części miasta. Dwóm 18-latkom i jednej 19-latce postawiono zarzut zlecania i przygotowywania aktów terrorystycznych, a także podżegania do nich.

Warto przeczytać: Drastycznie nagranie. Muzułmanie zlinczowali studenta za „bluźnierstwo” wobec Allaha [WIDEO +18]

Podziel się