Szukaj

Muzułmanka w Australii przez 18 lat wyłudzała zasiłki. Okazało się, że jej mąż jest milionerem

08-02-2017 09:44
Muzułmanka w Australii przez 18 lat wyłudzała zasiłki Fot. 7 News / s.yimg.com / screen
Podziel się

System opieki socjalnej często wykorzystywany jest przez osoby, które wcale biedne nie są. Na darmowe mieszkanie i zasiłki pokusiła się muzułmanka mieszkająca w Australii, która zataiła przed urzędnikami, że jest żoną milionera – podaje 7 News.

Rebecca Khodragha przyjechała do Australii w 1999 r. Przez 18 lat udawała samotną matkę. Dzięki temu dostawała zasiłki na dwóję dzieci, do tego przyznano jej mieszkanie socjalne.

Dopiero teraz wyszło na jaw, że od 1991 r. kobieta jest mężatką, która na pewno na brak pieniędzy nie narzeka. Rebecca i Khaled Khodragha wzięli ślub w obrządku muzułmańskim, nie zgłaszając tego faktu w żadnym australijskim urzędzie. Okazało się, że muzułmanin jest przedsiębiorcą, który zarabia ponad milion dolarów rocznie. Mimo, że małżeństwo posiada dwie posiadłości w Australii, muzułmańska rodzina razem mieszkała w lokalu komunalnym.

Koniecznie przeczytaj: Skandal w szkockim kościele! Muzułmanka czytając Koran, celowo wyśmiała podstawowe prawdy wiary chrześcijaństwa [WIDEO]

Czytaj też: Pakistańczyk 13 lat więził ją, bił i gwałcił, a jej dzieci sprzedawał. Wszystko działo się w Wielkiej Brytanii

Teraz Rebecca będzie musiała oddać wszystkie pieniądze, które wyłudziła, jak również zwrócić czynsz za przyznane jej mieszkanie socjalne.

Warto przeczytać: 10 lat więzienia dla Brytyjczyka, który zepchnął Polaka na tory w metrze [WIDEO]

Podziel się