Szukaj

Rzeczy, które się nawet prorokom nie śniły. Wściekła muzułmanka wyskakuje i uderza młodego mężczyznę… z główki [WIDEO]

28-09-2017 17:49
Muzułmanka uderza mężczyznę z główki Fot. Shawna Heaney / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Kobiety w świecie islamu rzadko kiedy mają decydujący głos w jakichkolwiek sprawach – zazwyczaj ostatnie zdanie należy do mężczyzn. Krótkie nagranie pokazuje jednak, że niekoniecznie dotyczy do kwestii wychowania dzieci.

Na filmiku widzimy muzułmankę z hidżabie, która wyraźnie wściekła podchodzi do młodego mężczyzny. Kobieta chwyta go za koszulkę i uderza… głową. Muzułmanka nawet wyskakuje, aby dosięgnąć wyższego od niej mężczyznę.

Słychać, że osoby obserwujące i nagrywające całą sytuację pokładają się ze śmiechu. Mimo tego atakowany mężczyzna nie reaguje, nie oddaje ciosu i potulnie znosi krzyki kobiety, która nie chce się uspokoić. Wydaje się nawet, że młodzieniec przeprasza.

Koniecznie przeczytaj: Francja: Muzułmanie blokują ulicę, policja ich ochrania, a imam wzywa do... zabijania niewiernych [WIDEO]

Czytaj też: Absurdalny islamski spot. Tak muzułmanie chcą przekonać Szwajcarów do burek i nikabów [WIDEO]

Wściekłą kobietę udaje się odciągnąć dopiero po interwencji trzech innych osób.

Jak wyjaśnia opis jednej z kopii nagrania umieszczonego w sieci, kobieta była matką uderzonego mężczyzny. Tłumaczy to więc, dlaczego atakowany Arab nie zdecydował się podnieść ręki na kobietę.

Warto przeczytać: To nie Bliski Wschód, ani nawet Francja czy Włochy. Muzułmanie modlą się pod blokiem na… polskim osiedlu [WIDEO]

Podziel się