Szukaj

Muzułmanin zgwałcił własną córkę, bo uznał, że jest… zbyt europejska

13-10-2016 17:29
Muzułmanka
Podziel się

Mieszkający w Norwegii, muzułmanin bliskowschodniego pochodzenia, został zatrzymany przez policję pod zarzutem gwałtu na własnej córce. Miała to być kara za to, że 20-letnia dziewczyna uległa „zachodniemu stylowi życia” i nie stosowała się do wytycznych islamu.

Do zdarzenia doszło w norweskiej miejscowości Fredrikstad w domu muzułmańskiej rodziny. Lokalny portal informacyjny dowiedział się, że 40-letni mężczyzna wdał się w kłótnię z córką, na którą był zły za jej europejski styl życia. Karą miał być gwałt.

Ojciec był wściekły, bo jego córka nie chciała podążać za preferowanym przez niego islamskim stylem życia. Postanowił więc ją „naprostować” - powiedziała dziennikarzowi Fredrikstad24 Anette Sogn, policyjna prawniczka.

Koniecznie przeczytaj: USA: Muzułmanie zapowiedzieli, że „będą rozprawiać się z Polakami”

Czytaj też: Młody mężczyzna został skazany za gwałt na… kurze

Po gwałcie 20-letnia dziewczyna wybiegła z domu i opowiedziała wszystko przechodzącemu listonoszowi, który zawiadomił policję. Muzułmanin został zatrzymany pod zarzutem gwałtu i kazirodztwa. Ofiara znalazła się pod opieką psychologa.

Mężczyzna nie chciał przyznać się do przestępstwa. Twierdził, że jedynie usiadł na łóżku swojej córki i tłumaczył jej, że niewłaściwie robi, ulegając zachodnim trendom. Wyniki badań DNA udowodniły jednak jego winę.

Warto przeczytać: Gwałt zbiorowy w obozie dla uchodźców. Sprawcy to nastoletni Pakistańczycy

Podziel się